Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678
İlgini çekebilir

Sahra Işık kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 10.04.2021 21:16

Serdar Kelleci Kimdir ?

Serdar Kelleci Biyografisi

Serdar Kelleci kimdir? A Spor kanalında karşımıza çıkan spor yorumcusu Serdar Kelleci hangi takımlı? Kaç yaşında? Nereli? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Serdar Kelleci, A Spor kanalında son dönemlerde ekranlara sık çıkan isimlerden gazeteci, futbol haberleri yazarıdır.  Karabük doğumludur. Anne tarafından Eskişehirli'dir. Milliyet Gazetesinde köşe yazarlığı yapmakta olan Serdar Kelleci, Son Sayfa, Sabah Sporu gibi spor programlarına katılmaktadır.

Serdar Kelleci, Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. İş kariyerinin öncesi futbolculuğa, yada bir kulüp geçmişine dayanmamaktadır. Uzun yıllar ekonomi sektöründe çalışmıştır. Aynı zamanda 35 yıllık bir futbol geçmişi vardır.

Daha önce TGRT, ON4 TV gibi kanallarda ekranlarda izleyenlerin karşısına çıkan Serdar Kelleci, şuanda A Spor kanalında yer almaktadır. Sabah Sporu programında Çiğdem Ceylan, Setenay Cankat gibi isimlerle programı sürdürmektedir. Ara ara Son Sayfa programına çıkmaya başlayan Kelleci, Haldun Domaç ve diğer spor yorumcuları ile ekranlara çıkmaktadır.

A Spor ekranlarında Skorbord programında Aykut İnce'nin moderatörlüğünde Ahmet Akcan ile birlikte spor yorumları beğenilerek izlenmektedir.

Serdar Kelleci kim, nereli, hangi takımlı? Eşi kimdir? gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Serdar Kelleci, Eskişehirspor takımını tutmaktadır. Memleketi baba tarafından Karabük, anne tarafından Eskişehir olarak bilinmektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Serdar Kelleci'nin kaç yaşında olduğu, doğum tarihi bilgisini kısa zamanda ekleyeceğiz.

Haldun Domaç kimdir? Başlıklı yazımız
Setenay Cankat kimdir? Başlıklı yazımız

Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Serdar Kelleci'nin sosyal medya hesapları;

Twitter: @serdarkelleci
İnstagram: @serdar_kelleci

Serdar Kelleci Foto Galeri

Katıldığı Kanallar

Benzer Biyografiler

Haldun Domaç Kimdir?
Haldun Domaç
Genel
Emre Bol
Spor Yorumcusu
Ceyda Dönmez
Sunucu
ozgur-gozuacik-kimdir
Özgür Gözüaçık
Spor Yorumcusu Sporcu
Emre Berkmen
Spor Yorumcusu
Setenay Cankat Kimdir?
Setenay Cankat
Sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678