Serdar Kelleci Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.08.2019 02:20

Serdar Kelleci Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Serdar Kelleci
Meslek
:
Spor Yorumcusu
Yaş
:
Güncellenecek
Nereli?
:
Karabük
Eğitim
:
Anadolu Üniversitesi Ekonomi
Medeni Hali
:
Evli

Serdar Kelleci Kimdir ?

Serdar Kelleci kimdir? A Spor kanalında karşımıza çıkan spor yorumcusu Serdar Kelleci hangi takımlı? Kaç yaşında? Nereli? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Serdar Kelleci, A Spor kanalında son dönemlerde ekranlara sık çıkan isimlerden gazeteci, futbol haberleri yazarıdır.  Karabük doğumludur. Anne tarafından Eskişehirli'dir. Milliyet Gazetesinde köşe yazarlığı yapmakta olan Serdar Kelleci, Son Sayfa, Sabah Sporu gibi spor programlarına katılmaktadır.

Serdar Kelleci, Anadolu Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. İş kariyerinin öncesi futbolculuğa, yada bir kulüp geçmişine dayanmamaktadır. Uzun yıllar ekonomi sektöründe çalışmıştır. Aynı zamanda 35 yıllık bir futbol geçmişi vardır.

Daha önce TGRT, ON4 TV gibi kanallarda ekranlarda izleyenlerin karşısına çıkan Serdar Kelleci, şuanda A Spor kanalında yer almaktadır. Sabah Sporu programında Çiğdem Ceylan, Setenay Cankat gibi isimlerle programı sürdürmektedir. Ara ara Son Sayfa programına çıkmaya başlayan Kelleci, Haldun Domaç ve diğer spor yorumcuları ile ekranlara çıkmaktadır.

Serdar Kelleci kim, nereli, hangi takımlı? Eşi kimdir? gibi sorular sıkça sorulmaktadır. Serdar Kelleci, Eskişehirspor takımını tutmaktadır. Memleketi baba tarafından Karabük, anne tarafından Eskişehir olarak bilinmektedir. Evli ve bir çocuk babası olan Serdar Kelleci'nin kaç yaşında olduğu, doğum tarihi bilgisini kısa zamanda ekleyeceğiz.

Haldun Domaç kimdir? Başlıklı yazımız
Setenay Cankat kimdir? Başlıklı yazımız

Bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Serdar Kelleci'nin sosyal medya hesapları;

Twitter: @serdarkelleci
İnstagram: @serdar_kelleci

Katıldığı Kanallar

  • A Spor
  • TGRT
  • ON4 TV
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)