İlgini çekebilir

Jülide Sarıeroğlu kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 09.09.2016 13:58

Sera Kutlubey Foto Galeri

Sera Kutlubey (Babam ve Ailesi Hasret) Kimdir?
Sera Kutlubey (Babam ve Ailesi Hasret) Kimdir?

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin de desteği ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde tiyatro ve sinema sektörüne doğru bir eğilim içerisinde olan Kutlubey, bu anlamda profesyonel bir kariyer sahibi olabilmek için zaman içerisinde eğitim hayatında da bu alan üzerine gitme kararı verdi.

Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olarak eğitim hayatını tamamlayan ancak bununla yetinmeyi reddeden Kutlubey, zaman içerisinde özel bir eğitim alması gerektiğine karar verir ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Oyunculuk ve Diksiyon Eğitimleri alarak bu anlamda kendi gelişim sürecini profesyonel olarak tamamlamıştır.

İLK PROJESİ KEHRİBAR DİZİSİ OLDU

Güzel fiziği ve yüzü ile kısa bir zaman dilimi içerisinde dikkatleri çekmeyi başaran Sera Kutlubey, Kehribar dizisi kadrosuna girerek televizyon ekranlarında ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşama şansına sahip olmuştur. Bu anlamda sektörel bazda adını duyurduğu ilk ciddi proje de olmuştur.

Dizinin ustalar ile dolu kadrosunda Gürkan Uygun, Dolunay Soysert, Necip Memili, Hakan Boyav ve Berk Hakman gibi isimler de yer alıyordu ancak dizi beklenen etkiyi yaratamadığından yayın hayatını kısa zaman içerisinde noktaladı.

BABAM VE AİLESİ PROJESİ İLE TANINDI

Kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörünün bilindik yüzlerinden birisi olmayı başaran Sera Kutlubey, Kehribar projesinin ardından yine döneminin en çok ilgi gören dizi projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Babam ve Ailesi dizisi kadrosuna girmiş ve bu anlamda adından ciddi anlamda söz ettirmeyi de başarmıştır.

Dizinin kadrosunda Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Can Albayrak ve Eva Dedova gibi isimler yer almıştır. Dizi, döneminde reyting rekorları kırarak adından ciddi anlamda söz ettirmiştir.

Sera Kutlubey Kişisel Bilgiler

Sera Kutlubey Kaç Yaşındadır?Bu alan güncellenecektir.
Sera Kutlubey 'in Sevgilisi Var mı? Sera Kutlubey 'in sevgilisi vardır.
Sera Kutlubey Boyu Kaç cm?1.67 cm
Sera Kutlubey kaç Kilo?50 kg

Yer Aldığı Projeler

  • Babam ve Ailesi - Hasret
  • Kehribar

Benzer Biyografi Yazıları

Ecem Simge Yurdatapan Vikipedi
Ecem Simge Yurdatapan
Oyuncu
Kubilay Karslıoğlu Biyografi
Kubilay Karslıoğlu
Oyuncu
Tuna Kırlı Vikipedi
Tuna Kırlı
Oyuncu
Bülent İnal (Babam ve Ailesi Kemal) Vikipedi
Bülent İnal
Oyuncu
Sinan Tuzcu
Sinan Tuzcu
Oyuncu
Sezin Bozacı Kaç Yaşında?
Sezin Bozacı
Oyuncu

Babam ve Ailesi, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir