İlgini çekebilir

Sevil Uyar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.11.2016 14:59
Sera Kutlubey (Babam ve Ailesi Hasret) Kimdir?

Sera Kutlubey Kimdir ?

Sera Kutlubey Biyografisi

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin de desteği ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde tiyatro ve sinema sektörüne doğru bir eğilim içerisinde olan Kutlubey, bu anlamda profesyonel bir kariyer sahibi olabilmek için zaman içerisinde eğitim hayatında da bu alan üzerine gitme kararı verdi.

Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olarak eğitim hayatını tamamlayan ancak bununla yetinmeyi reddeden Kutlubey, zaman içerisinde özel bir eğitim alması gerektiğine karar verir ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Oyunculuk ve Diksiyon Eğitimleri alarak bu anlamda kendi gelişim sürecini profesyonel olarak tamamlamıştır.

İLK PROJESİ KEHRİBAR DİZİSİ OLDU

Güzel fiziği ve yüzü ile kısa bir zaman dilimi içerisinde dikkatleri çekmeyi başaran Sera Kutlubey, Kehribar dizisi kadrosuna girerek televizyon ekranlarında ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşama şansına sahip olmuştur. Bu anlamda sektörel bazda adını duyurduğu ilk ciddi proje de olmuştur.

Dizinin ustalar ile dolu kadrosunda Gürkan Uygun, Dolunay Soysert, Necip Memili, Hakan Boyav ve Berk Hakman gibi isimler de yer alıyordu ancak dizi beklenen etkiyi yaratamadığından yayın hayatını kısa zaman içerisinde noktaladı.

BABAM VE AİLESİ PROJESİ İLE TANINDI

Kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörünün bilindik yüzlerinden birisi olmayı başaran Sera Kutlubey, Kehribar projesinin ardından yine döneminin en çok ilgi gören dizi projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Babam ve Ailesi dizisi kadrosuna girmiş ve bu anlamda adından ciddi anlamda söz ettirmeyi de başarmıştır.

Dizinin kadrosunda Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Can Albayrak ve Eva Dedova gibi isimler yer almıştır. Dizi, döneminde reyting rekorları kırarak adından ciddi anlamda söz ettirmiştir.

Sera Kutlubey Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ceyda Düvenci (Babam ve Ailesi Suzan) Kimdir?
Ceyda Düvenci
Oyuncu
Sercan Badur Kimdir?
Sercan Badur
Oyuncu
Taygun Sungar Kaç Yaşında?
Taygun Sungar
Oyuncu
Sinan Tuzcu
Sinan Tuzcu
Oyuncu
Kubilay Karslıoğlu Biyografi
Kubilay Karslıoğlu
Oyuncu
Sezin Bozacı Kaç Yaşında?
Sezin Bozacı
Oyuncu

2 Yorum

 1. Bülent inal en sevdigim karakter kendisini şahsen görmek ister ve bir cay icmek isterdim eger kabul ederise

  22 Kasım 2016 at 21:20

  Bülent inal cok begendigim bir insan eger kabul ederise sette kendisi ile bir cay icmek isterdim iletirseniz sevinirim saygılarımla

  Reply
 2. Caner şahin

  22 Kasım 2016 at 21:16

  Dizide ki karekterini cok begeniyorum başarılarının devamını diliyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir