İlgini çekebilir

Şafak Çak kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 21.05.2017 19:27
Semra Güzel

Semra Güzel Kimdir ?

Semra Güzel Biyografisi

Semra Güzel 1 Haziran 1988 tarihinde İzmir'de dünyaya gelmiştir. Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Bölümünü bitiren oyuncu eğitimini tamamladıktan sonra Almanya'ya gitmiş ve burada Drama Eğitimi ile Kalıcı Makyaj Uzmanlığı Eğitimi almıştır.

Almanya'dan İstanbul'a döndükten sonra oyunculuk kariyeri üzerine yoğunlaşan Semra Güzel, ekranlara ilk olarak 2013 yılında ATV ekranında izleyicisi ile buluşan Alemin Kıralı isimli dizi ile merhaba demiştir. Sonrasında TRT ekranında yayınlanan, Ecem Özkaya ve Ufuk Özkan'ın baş rolde olduğu Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol alan Semra Güzel, Hıyanet Sarmalı, Hom Ofis, Kardeş Payı gibi yapımlarda da boy göstermiştir. 

Semra Güzel ayrıca 2020 Türkiye Tanıtım Filminde rol almış, 2015 yılında vizyona giren Kervan 1915 adlı Sinema filminde de oynamıştır.

Şevkat Yerimdar Dizisi Sanem Rolü

Şevkat Yerimdar

Önce Sinema Filmi olarak izleyicilerle buluşan daha sonra izleyiciler tarafından beğenilince TV dizisine de uyarlanan Şevkat Yerimdar adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Semra Güzel, bu dizide Sanem rolünü canlandırmıştır.

Fox TV ekranında yayınlanan Şevkat Yerimdar dizisinde Semra Güzel ile birlikte Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Müge Uyar, Simge Uluer gibi oyuncular da rol almıştır.

 

Semra Güzel Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Suzan Aksoy
Suzan Aksoy
Oyuncu
Özgürcan Çevik Kimdir?
Özgürcan Çevik
Oyuncu
Şafak Sezer
Şafak Sezer
Oyuncu
Simge Uluer
Simge Uluer
Oyuncu
Gamze Balım Kimdir?
Gamze Balım
Oyuncu
Murat Akkoyunlu Kimdir?
Murat Akkoyunlu
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.