İlgini çekebilir

Levent Özdilek kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.10.2016 03:23
Semih Kurtulmuş Kimdir?

Semih Kurtulmuş Kimdir ?

Semih Kurtulmuş Biyografisi

Kısmetse Olur ile tanıdığımız Semih Kurtulmuş kimdir? Kısmetse Olur takipçilerinin iyi tanıyacağı Semih Kurtulmuş, Kısmetse Olur programında adaylar arasına sürpriz bir giriş yaparak kendisini göstermiştir. İkinci sezonda boy göstermiştir. Aslında Kısmetse Olur’un o hafta elemesi olmadığı için yen birisinin katılması beklenmemekteydi ancak yeni bir katılımcı beklenmemesine karşın Semih Kurtulmuş sürpriz bir şekilde katılım sağladı.

Lise mezunu olan Semih Kurtulmuş 1.88 boyuyla hayli uzun bir kişiliktir. Çorlu doğumlu yakışıklı damat adayı, kısmen beyaz ve grimsi saçları ile ayrı bir karizma sahibi. Programdaki yerini alır almaz Buse’nin dikkatini çekmeyi başarmış ve Erdem Dalfidan ile yaşadığı ilişkiyi bitirmenin bahanelerini aramaya başlamıştır. Boynunda da kendisinin adının yazdığını söyleyerek açık açık Semih’e asılmıştır.

Semih Kurtulmuş yarışmaya katılma amacını hayatının kadınını bulmak olarak tanımlamıştır. Yaşı genç olmasına rağmen saçlarının neden gri olduğu ise tam olarak bilinmemektedir. Ciddi ilişkisini ilerleyen bölümlerde Nur adlı yarışmacı ile yaşamıştır. Ancak Nur ilerleyen bölümlerde, yarışmada bulunan diğer bir kişi yani Batuhan Cimilli ile dünya evine gidererek evlilik yapmıştır.

Semih Kurtulmuş, Kısmetse Olur adlı evlilik evinin en çok tanınan ve takip edilen ismi konumunda. Kendisi hakkında haber platformlarında ve sosyal platformlarda pek çok farklı haberler de çıkmıştır. Adının farklı olaylara karıştığı iddia edilmiş ve uygunsuz görüntülerine de yer verilmiştir.

Halen Çorlu’da yaşamakta olan aday bu görüntü ve söylemlere karşın herhangi bir açıklamada bulunmamıştır henüz.

Semih Kurtulmuş Foto Galeri

Katıldığı Yarışma Programları

Benzer Biyografiler

Gizem Çukurbağlı ( Kısmetse Olur Gizem )
Gizem Çukurbağlı
Yarışmacı
Yağmur Koçak
Yağmur Koçak
Yarışmacı
Gökhan Sara ( Kısmetse Olur Gökhan )
Gökhan Sara
Yarışmacı
Ünal Taylı
Ünal Taylı
Yarışmacı
Tuğçe Ergişi
Tuğçe Ergişi
Yarışmacı
Hazal Atabek Kimdir?
Hazal Atabek
Genel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir