Selin Yağcıoğlu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.05.2017 00:44

Selin Yağcıoğlu Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Selin Yağcıoğlu
Yaşı
:
26 (1991 doğumlu)
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Meslek
:
Spiker - Vlogger
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Boyu
:
1.65 cm
Kilo
:
48 kg
Sevgilisi
:
Özcan Deniz
Eğitim
:
İstanbul Üniversitesi

Selin Yağcıoğlu Kimdir ?

Selin Yağcıoğlu 1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi'nde eğitimini tamamlayan Selin Yağcıoğlu, spora oldukça meraklıdır.

Selin Yağcıoğlu FB TV

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan ancak Fenerbahçe TV'de spor spikeri olarak görev yapan Selin Yağcıoğlu, bu nedenle Fenerbahçe taraftarlarının da tepkisi ile karşılaşmış ve sosyal medya üzerinden eleştirilere mağruz kalmıştır.

Makyaj Videoları ile Tanındı

Spor spikerliğinin yanı sıra çektiği ve internet üzerinden takipçileri ile paylaştığı makyaj videoları ile dikkat çekmiştir. Youtube 'da kendi ismi ile açtığı bir kanalı bulunan Selin Yağcıoğlu, Youtube kanalında makyaj tüyoları, makyaj teknikleri, kişisel bakım hakkında bilgiler gibi bir çok konu hakkında özellikle kadın takipçileri tarafından kısa sürede tanınmış ve hayran kitlesini giderek arttırmıştır.

Özcan Deniz ile Anıldı

Selin Yağcıoğlu'nun bir diğer gündeme gelme sebebi ise kendinden yaşça büyük sanatçı Özcan Deniz ile hakkında çıkan aşk dedikoduları olmuştur.

Selin Yağcıoğlu ile Özcan Deniz'in sevgili oldukları hatta Özcan Deniz'in Selin Yağcıoğlu'nu çektiği Youtube videoları sayesinde tanıyıp beğendiği magazin gündeminde uzun süre konuşulmuştur.

Selin Yağcıoğlu Youtube Adresi  https://www.youtube.com/selin-yagcioglu/

Yer Aldığı Projeler

  • FB TV - Spor Spikeri
  • Youtuber - Makyaj Vlogger
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)