Selin Köseoğlu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.03.2018 23:08

Selin Köseoğlu Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Selin Köseoğlu
Meslek
:
Oyuncu
Boyu
:
1.62 cm
Kilo
:
50 kg

Selin Köseoğlu Kimdir ?

Selin Köseoğlu 1991 yılında Hatay ilimizde dünyaya geldi. İlk okul ve orta okulunu Hatay'da tamamladıktan sonra yine orada bulunan İstiklal Makzume Anadolu Lisesi mezunu olarak liseyi tamamladı. 1.62 cm boyundaki güzel oyuncu 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişim Psikolojisi bölümünü kazandı.

Üniversite eğitimine devam ederken 2 yıl boyunda İspanyolca dil eğitimi aldı. 2010 yılında Fransa şehirlerinde Beafroumount'ta ''Tarihi Eserleri Koruma'' adlı çalışmada yer aldı. Bu dönemlerde yine Fransa'da bulunan Lumière Üniversitesi'nde Uluslararası Üniversiteler Arası Kısa Öykü Yarışması 2.liği elde etti. Yazdığı öykülerle çok sayıda birincilik ve dereceyi elde eden Selin Köseoğlu mezunudur. Modern dans, gitar çalmak, basketbol oynamak sevdiği hobileri arasındadır. Şarkı söylemeyi de seven Selin Köseoğlu, 2017 yılında İnternet dizisi olan ve Phu TV üzerinden yayınlanan Fi Çi Pi adlı kitap üçlemesinden uyarlanan ''Fi'' adlı dizinin ikinci yeni sezonu ''Çi'' adlı dizide yer aldı. ''Çi'' adlı dizide Başak KöklükayaYasemin AllenBelçim BilginTülay GünalSerenay Sarıkaya gibi isimlerle yer aldı. Selin Köseoğlu, daha öncesinde ise ''Unutma Beni'' adlı dizide rol aldı. Sevgilisi hakkında ise tam ve kesin bir bilgi bulunmamaktadır. 

50 kilo olan güzel oyuncu Selin Köseoğlu, Kanal D ekranlarının en çok izlenen ''Siyah Beyaz Aşk'' adlı dizisinde ''Julide'' karakterini canlandıracak. Siz değerli okuyucularımızın yorumlarına önem vermekteyiz. Selin Köseoğlu hakkında daha detaylı bilgiye sahipseniz yada bilgilerimizde bir eksiklik ile birlikte hata olduğunu fark etmişseniz bizlere yorum olarak yada yukarıdaki menüde yer alan ''İletişim'' sekmesinden iletebilirsiniz.

Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)