İlgini çekebilir

Ece Aydemir kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.09.2017 00:21
Selen Seyven Kimdir?

Selen Seyven Kimdir ?

Selen Seyven Biyografisi

Show Tv'de yayınlanan "Klavye Delikanlıları" adlı dizide rol alan güzel oyuncu Selen Seyven Kimdir? Bu yazımızda sizlere Selen Seyven hakkında detaylı bilgiler sunacağız...

Selen Seyven 1986 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2004 yılından bu yana ekranlarda olan güzel oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Tiyatro eğitimi almıştır. 

Selen Seyven Dizileri

Selen Seyven ekran yolculuğuna ilk olarak "Büyük Buluşma" isimli dizi ile başlamıştır. Ama kendisinin ekran önünde ilk dikkat çektiği proje, Hazal Kaya'nın da kadrosunda yer aldığı Genco dizisi olmuştur. Genco dizisinde rol aldıktan sonra yıldızı parlamaya başlayan Selen Seyven, sonrasında Kocamın Ailesi dizisi ile baş rol oynamış ve bu proje ile daha da dikkat çekmiştir.

Selen Seyven'in oynadığı diziler arasında, Doktorlar, O Hayat Benim, Kapalıçarşı, Avrupa Avrupa gibi önemli yapımlar bulunmaktadır. 

Klavye Delikanlıları Dizisi ile Ekrana Geldi

Klavye Delikanlıları Oyuncuları

Güzel oyuncu Selen Seyven, 2017-2018 sezonunda Show Tv ekranında izleyicilerle buluşan Klavye Delikanlıları dizisinde rol almıştır. Kadrosunda birçok önemli ismin yer aldığı Klavye Delikanlıları dizisi ile sevenleriyle yeniden buluşan güzel oyuncu Selen Seyven, başarılı performansı sayesinde beğeni toplamıştır.

Klavye Delikanlıları Oyuncuları: Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Kaan Yıldırım, Rasim Öztekin

 

Selen Seyven Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Seray Sever Kimdir?
Seray Sever
Oyuncu
Rasim Öztekin Kimdir?
Rasim Öztekin
Oyuncu
Şükran Ovalı Kimdir?
Şükran Ovalı
Oyuncu
Seray Kaya Kaç Yaşında?
Seray Kaya
Oyuncu
Kaan Yıldırım Kimdir?
Kaan Yıldırım
Oyuncu
Cansu Dağdelen Kimdir?
Cansu Dağdelen
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.