Seda Demir Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.01.2017 17:32

Seda Demir Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Seda Demir
Yaşı
:
34 ( 8 Mart 1983 )
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Boyu
:
1.66 cm
Kilo
:
49 kg
Eğitim
:
Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi
Saç Rengi
:
Kumral
Göz Rengi
:
Kahverengi

Seda Demir Kimdir ?

Survivor 2017 Ünlüler Takımı kadrosunda yer alan oyuncu Seda Demir, 1983 İstanbul doğumludur. Seda Demir eğitimini Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü'nde tamamlamıştır. Çeşitli fuarlarda hosteslik de yapmış olan Seda Demir'in oyunculuk kariyeri arkadaşlarının ısrarı ile ajansa kayıt olmasıyla başlamıştır.

Yaprak Dökümü Dizisi ile Tanındı

Seda Demir çevresi tarafından yapılan ısrarlar sayesinde ajansa kayıt yaptırmış ve reklam filmlerinden gelen teklifler ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. 

Seda Demir'in ilk profesyonel oyunculuk tecrübesi ise Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan ve Deniz Çakır, Güven Hokna, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen gibi isimlerle birlikte çalıştığı Yaprak Dökümü adlı dizi olmuştur. Bu dizide Sedef karakterini canlandıran oyuncu Seda Demir Yaprak Dökümü dizisi ile tanınmış ve sevilmiştir.

İntikam Dizisinde de Rol Aldı

Yaprak Dökümü dizisi ile yıldızı parlayan Seda Demir, yine Kanal D ekranlarında yayınlanıp büyük bir hayran kitlesine ulaşmış olan İntikam dizisinde de rol almıştır. İntikam dizisinde Beren Saat, Engin Hepileri, Mert Fırat, Ezgi Eyüboğlu, Yiğit Özşener gibi isimlerle birlikte rol alan Seda Demir, bu dizide Selen karakteri ile ekrana gelmiştir. 

Survivor 2017 Kadrosuna Katıldı

Diziler ile tanınan ve sevilen oyuncu Seda Demir, TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan ve ekranların en sevilen yarışma programı olarak gösterilen Survivor yarışmacılarından biri oldu.

Survivor yarışmasının yeni sezonu Survivor 2017 kadrosuna katılan Seda Demir yarışmada ünlüler takımında yer alacak. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor 2017 'de bu sene Seda Demir'in de olduğu ünlüler takımında eski futbolcu Serhat Akın, Milli Atlet Pınar Saka, şarkıcı Çılgın Sedat ile Tarık Mengüç gibi isimler de yer alıyor. 

 

Yer Aldığı Projeler

  • Survivor 2017
  • Yıldız Masalı
  • Beyaz Karanfil
  • Yaprak Dökümü
  • İntikam
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)