Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678
İlgini çekebilir

Kemal Erek kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.10.2016 20:50
Sanem İşler Şen Kaç Yaşında?

Sanem İşler Şen Kimdir ?

Sanem İşler Şen Biyografisi

Sanem İşler Şen, 1 Ocak 1981 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Orta halli bir ailede yetişen ve bununla birlikte küçük yaşlardan itibaren kendisine tiyatroyu hedef seçmiş olan Sanem İşler Şen, orta halli geçen bir eğitim sürecinin ardından ilk denemelerinde üniversite sınavını kazanamamıştır.

2000 yılında girmiş olduğu sınavda ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü kazanarak 2004 yılında bıradan başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Zaman içerisinde birçok farklı tiyatro oyununda sahne alan Şen, oyunculuk meziyetleri anlamında kendisini kısa zaman içerisinde geliştirmiş ve güzelliği ile dillere dolanmıştır.

KARİYERİNİN İLK YILLARI

Eğitim hayatına başladığı esnada tiyatro oyunlarına dahil olan Şen, ilk deneyimini 2000 yılında Ölüm Oyunları oyunu ile yaşamıştır. Enteresan ses tonu ile de dikkatleri üzerine çeken Şen, 2004 yılında TRT Ankara Radyosu kadrosunda da DJ’lik yapmıştır.

Zaman içerisinde tiyatro oyunlarında da kendisini göstermeye başlayan Sanem İşler Şen, zaman içerisinde televizyon kariyerine başladı. İlk olarak beyazperde projesi olarak dikkat çeken 2013 yılı yapımı Eksik Sayfalar filmi kadrosunda yer aldı. Hüseyin Avni Danyal, Ebru Şahin gibi isimler ile birlikte oynadığı bu filmde öne çıkan bir oyunculuk sergiledi.

KARİYERİNİN GELİŞİM YILLARI

İlk sinema projesinin ardından ara veren ve tiyatroya devam eden Şen, 2015 yılında Alkarısı Cin-net filmi kadrosunda da yer aldı. Tuncay Tarhan ile birlikte ilk başrol deneyimini yaşayan Şen, bu filmdeki oyunculuğu ile kendisini daha da ileri götürdü ancak yine de çok hareketli bir sürecin içerisine girmedi.

2016 yılı yapımı Adak kısa filmi kadrosunda da kendisine rol bulan Şen, yine aynı sene içerisinde Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler filmi kadrosunda da yer aldı. Bu filmlerde de oyunculuk yetenekleri ile birlikte dikkatleri üzerine çeken Şen, oyunculuk anlamında da çok daha ileriye gitmeyi başardı.

GÜNCEL PROJESİ

Güncel olarak Arkadaşlar İyidir dizisi kadrosunda oyunculuk yapan ve sevilen bir karaktere hayat veren Şen, dizide aynı zamanda Ahmet Mekin, Emre Karayel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Melisa Uzun ve Akın Akınözü gibi isimler ile birlikte yer almaktadır.

Sanem İşler Şen Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Arkadaşlar İyidir - 2016 (Dizi)
  • Muhteşem Yüzyıl - 2015 (Dizi)
  • Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler - 2016 (Film)
  • Adak - 2016 (Kısa Film)
  • Eksik Sayfalar - 2013 (Film)
  • Alkarısı Cin-net - 2015 (Film)

Benzer Biyografiler

Melis Mutluç Kimdir?
Melis Mutluç
Oyuncu
Serkan Altunorak Kimdir?
Serkan Altunorak
Oyuncu
Ali Rıza Kubilay Biyografi
Ali Rıza Kubilay
Oyuncu
Nihan Büyükağaç Kimdir?
Nihan Büyükağaç
Oyuncu
Neslihan Yeldan Kimdir?
Neslihan Yeldan
Oyuncu
Emre Karayel Vikipedi
Emre Karayel
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678