İlgini çekebilir

Şükrü Özyıldız kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.10.2017 20:16
Sahra Işık Kimdir?

Sahra Işık Kimdir ?

Sahra Işık Biyografisi

Survivor yarışması ile ünlenen, sonrasında ise Boxun Yıldızları yarışmasına katılarak yeniden ekrana gelen Sahra Işık kimdir?

Sahra Işık, 31 Aralık 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Sahra Işık, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi önemli takımlarda oynamış profesyonel voleybol oyuncusudur. Ayrıca kendisinin antrenörlük sertifikası da bulunmaktadır.

Düzgün fiziği ile dikkat çeken Sahra Işık, 2013 yılında düzenlenen "Miss Model of Turkey" adlı yarışmaya katılmış ve burada 3. seçilmiştir. 

Adını ilk olarak Survivor yarışması ile duyduğumuz Sahra Işık, 2014 yılında Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor yarışmasına katılmış ve bu sayede tanınmıştır.

Sahra Işık Boxun Yıldızlarında!

Sahra Işık, TV 8 ekranında yayınlanan ve televizyon dünyasının ünlü isimlerinin de yarıştığı "Boxun Yıldızları" adlı yarışmaya katılmıştır.

Sahra Işık'ın da ringde ter dökeceği Boxun Yıldızları yarışmacıları arasında, Aycan Demirci, Berna Canbeldek, Ramazan Kalyoncu gibi isimler bulunmaktadır.

Sahra Işık İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/sahraisik/

Sahra Işık Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Sabriye Şengül ( Survivor 2017 Sabriye )
Sabriye Şengül
Sporcu
Nur Tuğba Algül
Nur Tuğba Algül
Sunucu
Sami Levi Kimdir?
Sami Levi
Şarkıcı
Seda Demir
Seda Demir
Oyuncu
Serhat Akın
Serhat Akın
Sporcu
Sadin Bakır
Sadin Bakır
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.