Sahra Işık Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.10.2017 20:16

Sahra Işık Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Sahra Işık
Yaşı
:
26 (31 Aralık 1991)
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Siyah
Burcu
:
Oğlak
Boyu
:
1.79 cm
Kilo
:
57 kg
Sevgilisi
:
İdris Aybirdi
Eğitim
:
Haliç Üniversitesi Spor Akademisi

Sahra Işık Kimdir ?

Survivor yarışması ile ünlenen, sonrasında ise Boxun Yıldızları yarışmasına katılarak yeniden ekrana gelen Sahra Işık kimdir?

Sahra Işık, 31 Aralık 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Sahra Işık, Fenerbahçe, Beşiktaş gibi önemli takımlarda oynamış profesyonel voleybol oyuncusudur. Ayrıca kendisinin antrenörlük sertifikası da bulunmaktadır.

Düzgün fiziği ile dikkat çeken Sahra Işık, 2013 yılında düzenlenen "Miss Model of Turkey" adlı yarışmaya katılmış ve burada 3. seçilmiştir. 

Adını ilk olarak Survivor yarışması ile duyduğumuz Sahra Işık, 2014 yılında Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor yarışmasına katılmış ve bu sayede tanınmıştır.

Sahra Işık Boxun Yıldızlarında!

Sahra Işık, TV 8 ekranında yayınlanan ve televizyon dünyasının ünlü isimlerinin de yarıştığı "Boxun Yıldızları" adlı yarışmaya katılmıştır.

Sahra Işık'ın da ringde ter dökeceği Boxun Yıldızları yarışmacıları arasında, Aycan Demirci, Berna Canbeldek, Ramazan Kalyoncu gibi isimler bulunmaktadır.

Sahra Işık İnstagram Hesabı: https://www.instagram.com/sahraisik/

Yer Aldığı Projeler

  • Boxun Yıldızları
  • Survivor
  • Miss Model of Turkey
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)