İlgini çekebilir

Müge Uğurlar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:30
Sadin Bakır

Sadin Bakır Kimdir ?

Sadin Bakır Biyografisi

Survivor 2017 yarışmasına halk oylaması ile yedek kadrodan dahil olan Sadin Bakır 1986 yılında Amasya'da dünyaya gelmiştir. Aslen Gaziantepli olan Sadin Bakır, İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu olan Sadin Bakır yaklaşık 8 yıldır spor antrenörü olarak görev yapmaktadır. 

Altın Madalyalı Milli Güreşçi

Çocukluğundan beri güreş sporu ile yakından ilgili olan Sadin Bakır, aynı zamanda ülkemize bu dalda altın madalya kazandırmış Milli Güreşçidir. 

2002 yılında Ukrayna’da yapılan Yıldızlar Greco Romen Güreş Avrupa Şampiyonasına katılmış olan Sadin Bakır Türkiye'ye altın madalya kazanarak dönmüştür. Ayrıca Litvanya’dadüzenlenmiş olan Gençler Dünya Güreş Şampiyonasından da bronz madalya ile dönmüştür. 

Sadin Bakır spor kariyerine yağlı pehlivan güreşçisi olarak devam etmektedir. 

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı Kadrosunda

Milli Güreşçi Sadin Bakır, TV 8 kanalında yayınlanmakta olan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Yarışmaya yedek kadrodan halk oylaması ile Anıl Karakurt ve Fatih Hürkan gibi isimlerle birlikte sonradan dahil olan Sadin Bakır, Gönüllüler Takımı kadrosunda yer almayı tercih etmiştir.

Sadin Bakır'ın yer aldığı Gönüllüler Takımı kadrosunda Göz6 şampiyonları Berna Keklikler ile Erdi Ünver'in yanı sıra Kısmetse Olur programı ile gündeme gelen Eser West de yarışmaktadır. 

Sadin Bakır Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Fulya Şahin ( Survivor 2017 Fulya )
Fulya Şahin
Yarışmacı
Çağla Şen
Çağla Şen
Yarışmacı
Berna Öztürk Kimdir?
Berna Öztürk
Dj
Aygün Aydın
Aygün Aydın
Yarışmacı
Çılgın Sedat Kimdir?
Çılgın Sedat
Şarkıcı
Şahika Ercümen Kimdir?
Şahika Ercümen
Sporcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.