İlgini çekebilir

Zeynep Melis Girşen kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.08.2018 01:10
Pınar Deniz

Pınar Deniz Kimdir ?

Pınar Deniz Biyografisi

Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu Pınar Deniz 1994 doğumludur.

İstanbul Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü okuyan Pınar Deniz, bir süre de oyunculuk üzerine eğitim almış ve ilk projesi olan "Sil Baştan" adlı dizi ile oyunculuk kariyeri başlamıştır. Bu diziden sonra Günebakan, Beyaz Yalan gibi dizilerde rol alan Pınar Deniz aynı zamanda şarkıcı Murat Dalkılıç 'ın "Yani" adlı şarkısının klibinde de rol almıştır.

Pınar Deniz kendisi gibi oyuncu olan Kaan Turgut ile beraberdir. İkili sürekli sosyal medya üzerinden de birlikte çekildiği fotoğrafları paylaşmaktadır.

Pınar Deniz'in yeni projesi ise Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve şimdiden büyük yankı uyandıran "Vatanım Sensin" adlı dizidir. Pınar Deniz bu dizide usta oyunculardan Halit Ergenç ve Bergüzar Korel 'in büyük kızları "Yıldız" karakterini canlandırmaktadır.

Güzel oyuncu Kırık Ayna dizisinde ''Gökçe'' rolünde

FOX TV aşk konulu dizilerde dur durak bilmiyor. Yeni bir dizi daha izleyicilerle buluşuyor. Dizinin başrol isimlerinden birisi olacak olan Pınar Deniz, dizide Gökçe karakterini canlandıracak. Partneri ise yakışıklı oyuncu Berk Cankat olacak. O da, Uğur karakteri ile izleyicilerin karşısında olacak.

Pınar Deniz Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Kırık Ayna
  • Vatanım Sensin
  • Beyaz Yalan
  • Günebakan
  • Sil Baştan
  • Murat Dalkılıç-Yani Adlı Şarkısının Klibinde de Rol Almıştır.

Benzer Biyografiler

Onur Saylak Göz Rengi
Onur Saylak
Oyuncu
Merve Dizdar Kimdir?
Merve Dizdar
Oyuncu
Celile Toyon
Celile Toyon
Oyuncu
Baki Davrak
Baki Davrak
Oyuncu
Selin Şekerci Kimdir?
Selin Şekerci
Oyuncu
Kadir Kandemir
Oyuncu