İlgini çekebilir

Şenhan Bolelli kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:29
Peren Fildişi
indirim7.com

Peren Fildişi Kimdir ?

Peren Fildişi Biyografisi

Peren Fildişi 1980 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul'da yaşayan Peren Fildişi uzun bir süre Amerika'da da yaşamış, hatta sık sık Amerika'ya gidip gelmeye devam etmektedir.

Müzikle ilgilenmeye 10 yaşlarında başlayan Peren Fildişi, Amerika'da bulunduğu yıllarda filmlerin alt yapı müziklerini de hazırlamıştır. Asıl mesleği İngilizce Öğretmenliği olan Peren Fildişi, uzun süre öğretmenlik yapmış, fakat müzik her daim hayatının bir noktasında bulunmuştur. 

O Ses Türkiye Yarışması ile Tanındı

Peren Fildişi Türk Televizyonlarında ise O Ses Türkiye Yarışması ile tanınmıştır. Acun Ilıcalı 'nın yapımcılığını üstlendiği ses yarışmasına katılmış hem sesi hem de görüntüsü ile dikkat çekmeyi başarmıştır. 

Son dönemlerde ise adı şarkıcı Rafet El Roman ile anılan Peren Fildişi ünlü şarkıcı ile bir albüm projesi için bir araya gelmiştir. Rafet El Roman ise yaptığı bir açıklamada Peren Fildişi'ni yarışmada görüp çok etkilendiğini ve kendisine sosyal medyadan mesaj attığını ifade etmiştir.

Rafet El Roman ve Peren Fildişi bir akşam yemeği çıkışında magazin kameralarına yakalanmış, aralarında aşk olduğu iddiaları ile gündeme gelmişlerdir. 

Peren Fildişi Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Onur Baytan
Onur Baytan
Oyuncu
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya
Şarkıcı
Kutsi
Kutsi
Şarkıcı
Manuş Baba Kimdir?
Manuş Baba
Şarkıcı
Kalben
Kalben
Şarkıcı
Ersay Üner Kimdir?
Ersay Üner
Şarkıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir