İlgini çekebilir

Ali Taran kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:29
Peren Fildişi

Peren Fildişi Kimdir ?

Peren Fildişi Biyografisi

Peren Fildişi 1980 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul'da yaşayan Peren Fildişi uzun bir süre Amerika'da da yaşamış, hatta sık sık Amerika'ya gidip gelmeye devam etmektedir.

Müzikle ilgilenmeye 10 yaşlarında başlayan Peren Fildişi, Amerika'da bulunduğu yıllarda filmlerin alt yapı müziklerini de hazırlamıştır. Asıl mesleği İngilizce Öğretmenliği olan Peren Fildişi, uzun süre öğretmenlik yapmış, fakat müzik her daim hayatının bir noktasında bulunmuştur. 

O Ses Türkiye Yarışması ile Tanındı

Peren Fildişi Türk Televizyonlarında ise O Ses Türkiye Yarışması ile tanınmıştır. Acun Ilıcalı 'nın yapımcılığını üstlendiği ses yarışmasına katılmış hem sesi hem de görüntüsü ile dikkat çekmeyi başarmıştır. 

Son dönemlerde ise adı şarkıcı Rafet El Roman ile anılan Peren Fildişi ünlü şarkıcı ile bir albüm projesi için bir araya gelmiştir. Rafet El Roman ise yaptığı bir açıklamada Peren Fildişi'ni yarışmada görüp çok etkilendiğini ve kendisine sosyal medyadan mesaj attığını ifade etmiştir.

Rafet El Roman ve Peren Fildişi bir akşam yemeği çıkışında magazin kameralarına yakalanmış, aralarında aşk olduğu iddiaları ile gündeme gelmişlerdir. 

Peren Fildişi Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Kutsi
Kutsi
Şarkıcı
Bob Marley
Bob Marley
Şarkıcı
Ersay Üner Kimdir?
Ersay Üner
Şarkıcı
Ece Seçkin Kimdir?
Ece Seçkin
Şarkıcı
Dodan Özer Kimdir?
Dodan Özer
Şarkıcı
Berkay Şahin
Berkay Şahin
Şarkıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.