İlgini çekebilir

Gökçe Akyıldız kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 24.07.2019 00:03

Pelin Olgun Foto Galeri

Pelin Olgun Hangi Burç? Burcu Ne? Kaç Doğumlu?

Pelin Olgun Hangi Burç? Burcu Ne? Kaç Doğumlu? sorusunun yanıtı biyografisinde! İşte detaylar!

Pelin Olgun kimdir? Genelde ünlü kişilerin ve gündemde yer alan isimlerin biyografilerini video olarak sosyal medya hesaplarında paylaşan Pelin Olgun'un bugün biz biyografisini sizler için araştırdık. Hakkında en çok merak edilen Pelin Olgun kaç yaşında? Nereli? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Sevgilisi kimdir? Sevgilisi var mı? gibi soruların yanıtlarını sizler için detaylı bir şekilde araştırarak biyografisine ekledik. İşte detaylar...

Pelin Olgun'un Kısaca Eğitim Hayatı

Pelin Olgun, 1991 yılında İzmir'de doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından üniversite eğitimini tamamlama üzere 2009 yılında Eskişehir'e gitti. Lisans derecesiyle Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bilimi Uzmanlığı Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. 2011 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim ve Medya Çalışmaları bölümünde eğitim aldı.

Pelin Olgun'un Kısaca Kariyeri

Profesyonel çalışma hayatına ilk olarak 2011 yılında Etkin Gazetesi'nde editör olarak başladı. Daha sonra 2012 yılında Cumhuriyet Daily Newspaper gazetesinde editörlük yaptı. 2013 yılında bir yıl kadar mezun olduğu Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ne ait olan televizyon kanalında (ESOGÜ TV) muhabir olarak yer aldı.

Üniversite yıllarında muhabirlik, editörlük gibi alanlarda çalışan Pelin Olgun, mezun olduktan sonra TV 360 kanalında ekonomi haberleri muhabiri olarak çalıştı. 2015 yılının Mart ayında TV Net kanalında haber editörü olarak iş başı yaptı. 2016 yılı itibariyle Enva Medya Şirketi’nde sunucu olarak yer alan Pelin Olgun, kendi videolarını seslendirmekte ve çekmektedir. ViBio adlı kanalını 6 Ekim 2016 tarihinde açtı. Kanalı 3 yıl kadar süre içerisinde 1 milyona yakın takipçiye ulaştı.

Türkçe ve İngilizce dillerini akıcı şekilde konuşabilen ünlü isim, Rusça ve Fransızca dilleri üzerine eğitim almaktadır.

Boyu ve Kilosu Kaç? Burcu Nedir?

Başarılı isim Pelin Olgun'un boyu 1.67 metre ve kilosu ise 56 kilo olarak kayda geçmiştir. Burç bilgisi ile bilinmemektedir.

Pelin Olgun'un Sevgilisi var mı? Sevgilisi kimdir?

İzmir doğumlu yetenekli ismin sevgilisi yoktur.

İnstagram Hesabı: @birmatmazel

 

Pelin Olgun Kişisel Bilgiler

Çalıştığı Kanallar

  • TV 360
  • TV NET
  • EOGÜ TV
  • Cumhuriyet Gazetesi
  • Etkin Gazetesi
  • Babala TV - (YouTube Kanalı)
  • ViBio - (YouTube Kanalı)

ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir