Pamuk Pars Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 25.12.2018 20:38

Pamuk Pars Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Pamuk Pars
Yaşı
:
26 (1989 doğumlu)
Memleketi
:
İstanbul'da yaşıyor.
Eğitim
:
Konservatuvar mezunu.

Pamuk Pars Kimdir ?

Pamuk Pars, 1990 yılında güzide şehirlerimizden İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren sanata ve sanatçıya çok ciddi anlamda meraklı olan ve zaman içerisinde kendisine gelecek mesleği olarak bu alanı seçen Pars, eğitim hayatında da başarılı kişiliği ile insanların dikkatini üzerine çeken isimlerden birisi olarak dikkat çekti.

Başarılı geçen lise hayatının hemen ardından konservatuar okuma kararı alan ve bu bölümü kazanarak kısa bir zaman dilimi içerisinde başarı ile noktalayan Pars, zaman içerisinde güzelliği ve mükemmel fiziği ile de çevresinin dikkatini üzerine çekmeyi başardığı gibi zaman içerisinde daha farklı şekillerde karşımıza çıktı.

BANA HER ŞEY YAKIŞIR SERÜVENİ İLE TANINDI

Türkiye’nin bir dönem en çok takip edilen ve en çok izlenen moda programlarından birisi olan ve bu furyanın başlamasında öncü olan Bana Her Şey Yakışır programına yarışmacı olarak ilk kez televizyon ekranlarında karşımıza çıkmıştır. Olgun duruşu, fiziği, kültürü ile birlikte herkesi kısa bir zaman dilimi içerisinde kendisine hayran bırakmıştır.

Jüri üyeliğini Cengiz Abazoğlu gibi usta bir ismin yaptığı yarışmada birinci olamasa da güzelliği ile birlikte taraflı tarafsız herkesin konuştuğu isimlerden birisi olarak dikkat çekmiştir.

Pamuk Pars Fotolar

Pamuk Pars Fotoğrafları

Pamuk Pars Kimdir

 

 

 

 

 

ESRA EROL İLE GÜNDEME OTURDU

Türkiye’nin evlilik programları denince bir numaralı ismi olarak ön plana çıkan Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı bir evlilik programına katılarak aslında gündeme çok ciddi anlamda düşmeyi başardı.

Bir dönemlerin televizyon efsanelerinden birisi olarak Caner Toygar’a talip olarak gelen ve yeniden karşımıza çıkan Pamuk Pars, bu anlamda gündemi çok ciddi anlamda meşgul etmiş ve insanların en çok konuştuğu isimlerden birisi olarak dikkat çekmiştir.

Yer Aldığı Projeler

  • Esra Erol
  • Bana Her Şey Yakışır
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)