İlgini çekebilir

Gamze Özçelik kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.02.2019 17:15
Özgür Yaşin Kimdir?

Özgür Yaşin Kimdir ?

Özgür Yaşin Biyografisi

Özgür Yaşin, tam ismi Alp Özgür Yaşin olarak bilinmektedir. Alp Özgür Yaşin, 10 Aralık 1985 tarihinde İstanbul'da doğdu. Daha önce İçerde dizisinde Selami karakteri ile tanınan Özgür Yaşin, ATV kanalında yayınlanmakta olan ''Bir Zamanlar Çukurova'' dizisinde Sait karakterini canlandırmıştır. Dizide en çok merak edilen isimlerden birisi olmuştur. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki Sait kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konservatuar Bölümü mezunu olduktan sonra yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Film Ve Drama Bölümünde tamamlamıştır ve ilk dizisi 2011 yılında Kurtlar Vadisi olmuştur. Daha sonra yönetmenliğini Uluç Bayraktar Cem Karcı'nın yaptığı Karadayı dizisinde yer almıştır.  Gönül işleri dizisi ile oyunculuğa devam etmiş, sonrasında Poyraz Karayel dizisinde rol almıştır. 

Bir Zamanlar Çukurova Sait Kimdir? Öldü mü? Kim Öldürdü? Diziden Ayrıldı Mı?

İçerde dizisinde Selami karakterini oynayan Alp Özgür Yaşin, ATV kanalında yayınlanmakta olan ve en çok izlenen dizilerden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 19.bölüm itibariyle senaryo gereği ölmüş ve diziden ayrılmıştır. Bu ayrılığını ise sosyal medya hesabında şu şekilde açıklamıştır;

''Veda zamanı...
Bazen başlangıç olur derlerdi,anlam veremezdim!Yaptığım bir iş değil, bir eğitimdi!Başta bana abilik yapan,hakikati öğreten,ilk sahneden beri bıkmadan anlatan,odasında hep misafir eden,"set bitti,iki dk seni göreyim"deyip odama gelen,her sahnemizde ben daha iyi oynayayım diye sürekli oyun veren,canım sıkılınca "hallederiz kardeşim"deyip benim hakkımı benden çok savunan abim dediğim Murat abime @mrtunlms,sahnede eksik olunca üzerime atlayıp beni tokatlayan,"moruk aşağı gel"diyip,bana bildiği her şeyi anlatan,kendi özel odasını hep benimle paylaşan,karavana göndermeyen,benim bir fikrim olduğu zaman benden çok kafa yoran,"canavar"dediğim,abim olduğunu hep unutup,her şakayı kaldıran,her sırrını benimle kardeşi gibi paylaşan Bülent abime @bulentpolatofficial,aile, insanlık, Yunus Emre, Kazım Koyuncu'yu hep anlatan adı gibi Kadim abime @kadim_yasar ,ilk sahnemden beri beni yüreklendirip,her sahnemden önce boynuna sarıldığım,"böyle yönetmen değil,böyle insan görmedim"dedirten,benim için hep güzelini düşünen canimmmmmm @evrenkarabyka,ısrarla odamdan çıkmayıp, her şeyi konuştuğum,beni Adana'da çoğu zaman benden çok düşünen, uçağıma iki saat kala odada kusarak hep güldüğüm @arassenola,ilk karşılaşmamda beni yüreklendiren canım kardeşlerim dediğim @seliinngenc@selinyeninci ve @polenemre ye, bir şey söylemek için aradığımda"halletim Özgür bey"diyen koca yürekli @ddmkls e, güzel kalpli, geleceğin güzel oyuncusu @rdvandenz e,yapım ekibine,sette çalışan herkese,otel personeli kardeşlerime ve tüm Adana'ya sonsuz teşekkürler. Sait'i çok sevdim...Hepinizin yolu,bahtı açık olsun.Eyvallah.Hepinize hayatıma kattıklarınız için minnettarım! Bin ölür,bin doğarız! Hoşça kalın!

Bir Zamanlar Çukurova Sait Kimdir?

Özgür Yaşin Foto Galeri

Oynadığı Diziler

Benzer Biyografiler

Selin Yeninci Kimdir?
Selin Yeninci
Oyuncu
Uğur Güneş Kimdir?
Uğur Güneş
Oyuncu
Bülent Polat Kimdir?
Bülent Polat
Oyuncu
Murat Ünalmış
Murat Ünalmış
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.