İlgini çekebilir

Musa Yiğit Sayın kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.07.2018 12:33
ozgur-gozuacik-kimdir

Özgür Gözüaçık Kimdir ?

Özgür Gözüaçık Biyografisi

Özgür Gözüaçık, 1981 yılında Kastamonu'da dünyaya geldi. İlkokul eğitimini Kastamonu ili merkezde okudu. Ortaokul sonrasında lise eğitimini 1995 yılında Kastamonu'nun ilçesi Cide'de tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde lisans eğitimini de tamamladı. 

Özgür Gözüaçık'ın futbol kariyeri

Futbol ile ilkokul yılları zamanında tanışan Özgür GözüaçıkCidespor’da 1995 yılında lisanslı olarak oynamaya başladı. 1 yıl kadar Cidespor'da futbolcu olan Özgür GözüaçıkAdana Sağlıkspor’a transfer oldu. Üniversiteyi bu zamanlarda kazandı. 1999 yılında başladığı Üniversite hayatına, Samsungücü bayan futbol takımında oynayarak devam etti. 13 yaşında iken başlamış olduğu futbol macerasına 21 yaşında iken bayan futbol kulüplerinin sayısının azalmasından dolayı futbolculuk hayatını bırakmıştır. 

Bilal Kozanoğlu hocasının ısrarları üzerine antrenörlüğe yönelmiştir. Almış olduğu eğitimler sonrasında 2004 senesinde Cidespor'da, 2007 yılında Sivasspor'da ve 2009 yılında Çatalzeytin Zümrütspor’da görev yaptı.

Bir zamanlar Kanal T kanalında “Tarafsız Saha” adlı programda Burak Ölmez ile birlikte program sunmuşlardır. Özgür Gözüaçık Akyıldız, Gürkan Akyıldız ile evlidir. 

Son zamanlarda A Spor kanalında yorumculuk yapmaktadır. 

 

Özgür Gözüaçık Foto Galeri

Yer Aldığı Kanallar

Benzer Biyografiler

yetkin-etkin-kimdir
Yetkin Etkin
Spor Yorumcusu Yazar
Serdar Kelleci
Spor Yorumcusu
Emre Bol
Spor Yorumcusu
Serdar Sarıdağ
Serdar Sarıdağ
Spor Yorumcusu
Ceyda Dönmez
Sunucu
Setenay Cankat Kimdir?
Setenay Cankat
Sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.