Özgür Gözüaçık Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.07.2018 12:33

Özgür Gözüaçık Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Özgür Gözüaçık Akyıldız
Yaşı
:
1981 (37 yaşında)
Meslek
:
Antrenör, Futbolcu
Memleketi
:
Kastamonu
Eğitim
:
Samsun 19 Mayıs Üniversitesi
Medeni Hali
:
Evli

Özgür Gözüaçık Kimdir ?

Özgür Gözüaçık, 1981 yılında Kastamonu'da dünyaya geldi. İlkokul eğitimini Kastamonu ili merkezde okudu. Ortaokul sonrasında lise eğitimini 1995 yılında Kastamonu'nun ilçesi Cide'de tamamladı. Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde lisans eğitimini de tamamladı. 

Özgür Gözüaçık'ın futbol kariyeri

Futbol ile ilkokul yılları zamanında tanışan Özgür GözüaçıkCidespor’da 1995 yılında lisanslı olarak oynamaya başladı. 1 yıl kadar Cidespor'da futbolcu olan Özgür GözüaçıkAdana Sağlıkspor’a transfer oldu. Üniversiteyi bu zamanlarda kazandı. 1999 yılında başladığı Üniversite hayatına, Samsungücü bayan futbol takımında oynayarak devam etti. 13 yaşında iken başlamış olduğu futbol macerasına 21 yaşında iken bayan futbol kulüplerinin sayısının azalmasından dolayı futbolculuk hayatını bırakmıştır. 

Bilal Kozanoğlu hocasının ısrarları üzerine antrenörlüğe yönelmiştir. Almış olduğu eğitimler sonrasında 2004 senesinde Cidespor'da, 2007 yılında Sivasspor'da ve 2009 yılında Çatalzeytin Zümrütspor’da görev yaptı.

Bir zamanlar Kanal T kanalında “Tarafsız Saha” adlı programda Burak Ölmez ile birlikte program sunmuşlardır. Özgür Gözüaçık Akyıldız, Gürkan Akyıldız ile evlidir. 

Son zamanlarda A Spor kanalında yorumculuk yapmaktadır. 

 

Yer Aldığı Kanallar

  • A Spor
  • Kanal T
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)