İlgini çekebilir

Taylor Swift kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.03.2019 22:54
Oya Unustası Kimdir?

Oya Unustası Kimdir ?

Oya Unustası Biyografisi

ATV ekranlarında 2018 yılı Şubat ayında ilk bölümünün yayınlanması beklenen ''Masum Değiliz'' adlı dizide ''Koruhan'' adlı karaktere hayat verecek olan Oya Unustası kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte tüm detaylar...

Oya Unustası Kimdir?

1988 yılında İstanbul'da doğdu. Tiyatro ve oyunculuğa küçük yaşlarda merak saran ve yeteneğinin farkına erken yaşlarda varan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra sesi de oldukça güzeldir. Şan eğitimlerini öğrenci olduğu sırada alarak kendisini şarkı söyleme konusunda da geliştirmiştir.

Oya Unustası Oynadığı Dizi ve Filmler

İzmir Çetesi
Sevdaluk
Beyaz Karanfil
Kalbim Egede kaldı

Oya Unustası Son Zamanlarda Oynadığı Diziler

ATV ekranlarında bir dönem yayınlanan  Uraz Kaygılaroğlu, Ceyda Olguner, Gizem Denizci, Aras Aydın gibi isimlerin yer aldığı ''Masum Değiliz'' adlı dizide ''Koruhan'' karakterini canlandırmıştır.

Oya Unustası Diriliş ''Ertuğrul'' dizisinde Ertuğrul'un oğlu Osman'ın vefat eden annesi yerine geçmiştir. Sugay Hatun karakterini canlandıran güzel oyuncu, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş ''Ertuğrul'' dizisinde yerini aldı.

Hercai Gönül Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Atv kanalının yeni dizisi olan Hercai dizisinde Gönül karakterini Oya Unustası canlandırmaktadır. Güzel oyuncu dizide Aslanbey soyadı ile yer alıyor. İşte oyuncu kadrosu; 

Hercai Dizisi Oyuncuları Ebru Şahin (Reyyan)

Oya Unustası Foto Galeri

Eğitim

Benzer Biyografiler

Gülçin Santırcıoğlu Kimdir?
Gülçin Santırcıoğlu
Oyuncu
Serhat Tutumluer Kimdir?
Serhat Tutumluer
Oyuncu
Damla Sönmez Kimdir?
Damla Sönmez
Oyuncu
İlay Erkök Kimdir?
İlay Erkök
Oyuncu
Aslı Samat
Oyuncu
Aras Aydın Kimdir?
Aras Aydın
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.