fbpx

Oya Unustası

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.05.2018 23:45
Oya Unustası Kimdir?

Oya Unustası Kimdir? Biyografisi

ATV ekranlarında 2018 yılı Şubat ayında ilk bölümünün yayınlanması beklenen ''Masum Değiliz'' adlı dizide ''Koruhan'' adlı karaktere hayat verecek olan Oya Unustası kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte tüm detaylar...

Oya Unustası Kimdir?

1988 yılında İstanbul'da doğdu. Tiyatro ve oyunculuğa küçük yaşlarda merak saran ve yeteneğinin farkına erken yaşlarda varan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra sesi de oldukça güzeldir. Şan eğitimlerini öğrenci olduğu sırada alarak kendisini şarkı söyleme konusunda da geliştirmiştir.

Oya Unustası Oynadığı Dizi ve Filmler

İzmir Çetesi
Sevdaluk
Beyaz Karanfil
Kalbim Egede kaldı

Oya Unustası Güncel Projesi

ATV ekranlarında yayınlanan  Uraz Kaygılaroğlu, Ceyda Olguner, Gizem Denizci, Aras Aydın gibi isimlerin yer aldığı ''Masum Değiliz'' adlı dizide ''Koruhan'' karakterini canlandırmaktadır.

Oya Unustası Diriliş ''Ertuğrul'' dizisinde Ertuğrul'un oğlu Osman'ın vefat eden annesi yerine geçecek. Sugay Hatun karakterini canlandıracak güzel oyuncu, 9 Mayıs 2018 Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş ''Ertuğrul'' dizisinde yerini aldı.

Oya Unustası Hakkında Kısaca

Adı Soyadı
:
Oya Unustası
Yaşı
:
29 (d.1988)
Boyu
:
173 cm
Kilosu
:
51
Meslek
:
Oyuncu

Eğitim

  • İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)

Benzer Biyografi Yazıları

Oya Unustası yer aldığı ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.