Oya Unustası Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.03.2019 22:54

Oya Unustası Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Oya Unustası
Yaşı
:
31 Yaşında (d.1988)
Boyu
:
173 cm
Kilosu
:
51
Meslek
:
Oyuncu

Oya Unustası Kimdir ?

ATV ekranlarında 2018 yılı Şubat ayında ilk bölümünün yayınlanması beklenen ''Masum Değiliz'' adlı dizide ''Koruhan'' adlı karaktere hayat verecek olan Oya Unustası kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte tüm detaylar...

Oya Unustası Kimdir?

1988 yılında İstanbul'da doğdu. Tiyatro ve oyunculuğa küçük yaşlarda merak saran ve yeteneğinin farkına erken yaşlarda varan güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra sesi de oldukça güzeldir. Şan eğitimlerini öğrenci olduğu sırada alarak kendisini şarkı söyleme konusunda da geliştirmiştir.

Oya Unustası Oynadığı Dizi ve Filmler

İzmir Çetesi
Sevdaluk
Beyaz Karanfil
Kalbim Egede kaldı

Oya Unustası Son Zamanlarda Oynadığı Diziler

ATV ekranlarında bir dönem yayınlanan  Uraz Kaygılaroğlu, Ceyda Olguner, Gizem Denizci, Aras Aydın gibi isimlerin yer aldığı ''Masum Değiliz'' adlı dizide ''Koruhan'' karakterini canlandırmıştır.

Oya Unustası Diriliş ''Ertuğrul'' dizisinde Ertuğrul'un oğlu Osman'ın vefat eden annesi yerine geçmiştir. Sugay Hatun karakterini canlandıran güzel oyuncu, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş ''Ertuğrul'' dizisinde yerini aldı.

Hercai Gönül Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Atv kanalının yeni dizisi olan Hercai dizisinde Gönül karakterini Oya Unustası canlandırmaktadır. Güzel oyuncu dizide Aslanbey soyadı ile yer alıyor. İşte oyuncu kadrosu; 

Hercai Dizisi Oyuncuları Ebru Şahin (Reyyan)

Eğitim

  • İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)