İlgini çekebilir

Zuhal Olcay kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 23.04.2019 01:03

Osman Büyükercan Foto Galeri

Osman Büyükercan (Seksenler Alper) Kaç Kilo?

Osman Büyükercan (Seksenler Alper) Kaç Kilo?

Seksenler dizisinde Alpar karakterini canlandırmış olan Osman Büyükercan, 85 kilo ağırlığındadır.

Osman Büyükercan kimdir? Kaç yaşında? Boyu kaç? Nereli? İşte oynadığı diziler, filmler ve kısaca hayatı ve biyografisi!

Osman Büyükercan, 13 Aralık 1987 tarihinde İstanbul'da doğdu. Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu, kariyerinde 3 farklı dizide oynadı. Mandalina Casting ajansı bünyesinde yer almakta olan Osman Büyükercan, 2007 yılında ilk bölümü yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde oyunculuk kariyerinin ilk adımını attı. Hamdi Alkan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Bülent Emin Yarar, Sinem Öztürk, Bülent Çetinaslan gibi oyuncuların başrol olarak yer aldığı dizide 5 sezon boyunca Cahit karakterini canlandırdı. 

1980’li yıllara komik bir bakış açısıyla uyarlanan ve 2012 yılında ilk bölümü yayınlanan Seksenler dizisinde Alper karakteri ile tanındı. 2016 yılına kadar toplamda 5 sezon boyunca dizide Alper karakterini canlandırdı. İzleyenler Seksenler Alper kimdir? Seksenler Alper boyu kaç? Oynadığı diziler hangileri gibi soruların yanıtını sıkça merak etti ve etmeye devam ediyor. Osman Büyükercan bu dizide Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Vural Çelik, İlker Ayrık, Serhat Kılıç, Ayşe Tolga gibi usta oyuncularla bir arada rol aldı. 

Alper karakteriyle Seksenler dizisinde yer aldığı sırada 2013 yılında bir başka proje olan Aşk Emek İster dizisinde Bekir karakterini canlandırarak kısa süreli olarak dizide yer aldı. 

Osman Büyükercan'ın Oynadığı Diziler

  • Arka Sıradakiler - 2007/2011 (Cahit)
  • Seksenler - 2012/2016 (Alper)
  • Aşk Emek İster - 2013 (Bekir)

Başarılı oyuncu henüz bir sinema filminde yer almamıştır. Oyunculuğa genç yaşlarda başlayan Osman Büyükercan, 32 yaşında, 1.90 m boyunda ve 85 kg ağırlığındadır. Yay burcu olan oyuncu evli değildir. Sevgilisi yoktur.

Osman Büyükercan Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Arka Sıradakiler - 2007/2011 (Cahit)
  • Seksenler - 2012/2016 (Alper)
  • Aşk Emek İster - 2013 (Bekir)

ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir