İlgini çekebilir

Ara Güler kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 16.03.2017 13:29

Orkun Işıtmak Foto Galeri

Orkun Işıtmak Vikipedi
Orkun Işıtmak Vikipedi

Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarından itibaren çok ciddi anlamda hareketli bir çocuk olan ve insanların ilgisini çeken bir isim olmayı başaran Işıtmak, bilgisayar ile de bir o kadar haşır neşir olarak büyümüştür. Aynı zamanda eğitim hayatında da son derece başarılı bir şekilde ilerleme yoluna gitmiştir.

Orkun Işıtmak, zaman içerisinde bilgisayar başında o kadar fazla zaman geçirmeye başlamıştır ki bilgisayar oyunları bir anda hayatının çok büyük bir bölümünü kaplayan unsurlardan birisi haline gelmiştir. Nitekim zaman içerisinde kendisini çok daha ciddi bir şekilde oyunlar anlamında geliştirmiştir. Orkun Işıtmak, hali hazırda İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi olarak eğitim hayatını sürdürmektedir.

BİLGİSAYAR OYUNLARINA ÇOK İLGİLİYDİ

Günümüzde hemen hemen tüm çocukların olduğu gibi Orkun Işıtmak’ın da hayatı bilgisayar oyunları üzerine kurulu bir şekilde ilerledi. Eğitim hayatına devam ederken bilgisayar oyunları oynamayı da kendisine misyon edinen Işıtmak, yaratıcı kişiliği ile de zaman içerisinde fikirlerini hayata geçirmeyi başardı denebilir.

YOUTUBE KANAL ÖZELLİĞİ HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Dünyanın en çok takip edilen video izleme mecrası Youtube sistemini Google şirketinin satın alması ile birlikte sistemde çok ciddi anlamda yenilikler meydana geldi. Kanal sistemi ve abonelik mantığı bu yeniliklerden birisi oldu ki bu sistemle aynı zamanda Youtube reklam mantığı de geliştirilerek yeni bir Advertise mecrası ortaya çıktı.

Orkun Işıtmak, 2011 yılında açmış olduğu Orkun Işıtmak Youtube Kanalı ile birlikte çok kısa zaman içerisinde bilgisayarında oyun oynarken çekmiş olduğu videoları yayınlamaya başladı. Zaman içerisinde dilden dile yayılan bir isim haline geldi.

YOUTUBE KANALI DİLDEN DİLE YAYILDI VE MİLYONLARCA ABONEYE ERİŞTİ

Orkun Işıtmak, günümüzde Youtuber kavramının getirdiği en önemli ve en yaratıcı isimlerden birisi olarak dikkatleri çekti. Oyun videolarından ziyade zaman içerisinde yaptığı Challenge videoları ile de birlikte yaratıcılığını ve kurgulama yeteneklerini konuşturan Işıtmak, dijital reklam konusunda da en çok tercih edilen isimlerden birisi oldu.

Orkun Işıtmak ve Orkun Işıtmak 2 Youtube kanalları ile birlikte günümüzde yurtdışı seyahatleri, oyun videoları, challenge videoları ile birlikte en hızlı şekilde büyüyen Youtube kanallarından birisi olarak dikkatleri çekti. Orkun Işıtmak kanalının an itibari ile 2.500.000 üzerinde abonesi bulunmaktadır ve bu rakam her geçen gün biraz daha artış göstermektedir.

Orkun Işıtmak Kişisel Bilgiler

Orkun Işıtmak Kaç Yaşında?Orkun Işıtmak, 1996 yılında doğmuştur ve 20 yaşındadır.
Orkun Işıtmak Nereli?Orkun Işıtmak, İzmir doğumludur.
Orkun Işıtmak MesleğiOrkun Işıtmak, günümüzde Youtuber olarak görev yapmaktadır ve sosyal medya fenomenidir.
Orkun Işıtmak Youtube Kanalı@ThePersica
Orkun Işıtmak Instagram@orkunisitmak

Orkun Işıtmak Hakkında

  • Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir.
  • 2011 yılında eğlence amacı ile açtığı Orkun Işıtmak isimli Youtube kanalı ile birlikte internet fenomenleri arasındaki yerini almıştır.
  • Günümüzde milyonlarca Youtube kanal aboneliğine sahip bir fenomendir.

Benzer Biyografi Yazıları

Gianluca Vacchi Vikipedi
Gianluca Vacchi
Fenomen
Zach King Kimdir?
Zach King
Fenomen
Berika Demir Kimdir?
Berika Demir
Fenomen
Aslı Kızmaz
Aslı Kızmaz
Ünlü
Çiğdem Çelik Kimdir?
Çiğdem Çelik
Genel
Eylül Öztürk Özkan Kimdir?
Eylül Öztürk Özkan
Fenomen

Fenomen, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

1 Yorum

  1. necatii

    11 Temmuz 2017 at 17:06

    iyrenc

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir