İlgini çekebilir

Saygın Soysal kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 20.11.2017 21:01
Onur Seyit Yaran Biyografi?

Onur Seyit Yaran Kimdir ?

Onur Seyit Yaran Biyografisi

Onur Seyit Yaran kimdir, 1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Emrah Yıldız'ın menajerliğini yaptığı Onur Seyit Yaran, 2016 yılında düzenlene Best Model of the Turkey ve Best Model of the World birincisi olmuştur.

Haliç Üniversitesi Spor Akademisi bölümünde 4. sınıf öğrencisi olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.  Fitness ile ilgilenen Onur Seyit Yaran milli bir satranç oyuncusu olup 8 yıl kadar lisanslı futbol oynamıştır. 

Türkiye birincisi olan başarılı model Jon Kortejerena,  Francisco Lachowski ve Giovanny Bonamy gibi profesyonel modelleri örnek almakta olup David Beckham'ın hayranı olduğunu belirtmiştir.

1.87 m. boyunda ve 78 kg olan Onur Seyit Yaran koyu bir Galatasaray taraftarı olup koluna Galatasaray dövmesi yaptırmıştır. 

Onur Seyit Yaran ve İlk Dizisi

Best Model of the World birincisi olduktan sonra Burak Sarımola Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan genç yetenek TRT 1'de başlayan Kalk Gidelim dizisinin kadrosunda yer bulmuştur. 

2017 yılında TRT 1'de yayınlanmaya başlayan Kalk Gidelim dizisinde Canberk Dal karakterini canlandırmaktadır. Yirmili yaşlarda zengin bir ailenin şımarık ve çapkın çocuğunu canlandıran Onur Seyit Yaran'a ilk dizisinde Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri ve Kerem Kupacı gibi tecrübeli oyuncular eşlik etmektedir.

Kalk Gidelim Dizisi Oyuncuları: Erkan Sever kimdir, Ayça Varlıer kimdir, Mehtap Bayri kimdir

Onur Seyit Yaran İnstagram Adresi: @onurseyityaran

Onur Seyit Yaran Foto Galeri

Onur Seyit Yaran Projeleri

Benzer Biyografiler

Ece Aydemir Kimdir?
Ece Aydemir
Oyuncu
Ela Yörüklü
Manken Oyuncu
Ufuk Özkan Kimdir?
Ufuk Özkan
Oyuncu
Yılmaz Kunt Kimdir?
Yılmaz Kunt
Oyuncu
Andrey Polyanin Stan Kimdir?
Andrey Polyanin Stan
Model Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir