Onur Seyit Yaran Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 20.11.2017 21:01

Onur Seyit Yaran Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Onur Seyit Yaran
Yaşı
:
1996 (21)
Boyu
:
187 cm
Kilosu
:
78 kg
Göz Rengi
:
Yeşil
Saç Rengi
:
Açık Kumral
Eğitim
:
Burak Sarımola Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi
Meslek
:
Oyuncu, Model

Onur Seyit Yaran Kimdir ?

Onur Seyit Yaran kimdir, 1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Emrah Yıldız'ın menajerliğini yaptığı Onur Seyit Yaran, 2016 yılında düzenlene Best Model of the Turkey ve Best Model of the World birincisi olmuştur.

Haliç Üniversitesi Spor Akademisi bölümünde 4. sınıf öğrencisi olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.  Fitness ile ilgilenen Onur Seyit Yaran milli bir satranç oyuncusu olup 8 yıl kadar lisanslı futbol oynamıştır. 

Türkiye birincisi olan başarılı model Jon Kortejerena,  Francisco Lachowski ve Giovanny Bonamy gibi profesyonel modelleri örnek almakta olup David Beckham'ın hayranı olduğunu belirtmiştir.

1.87 m. boyunda ve 78 kg olan Onur Seyit Yaran koyu bir Galatasaray taraftarı olup koluna Galatasaray dövmesi yaptırmıştır. 

Onur Seyit Yaran ve İlk Dizisi

Best Model of the World birincisi olduktan sonra Burak Sarımola Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan genç yetenek TRT 1'de başlayan Kalk Gidelim dizisinin kadrosunda yer bulmuştur. 

2017 yılında TRT 1'de yayınlanmaya başlayan Kalk Gidelim dizisinde Canberk Dal karakterini canlandırmaktadır. Yirmili yaşlarda zengin bir ailenin şımarık ve çapkın çocuğunu canlandıran Onur Seyit Yaran'a ilk dizisinde Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri ve Kerem Kupacı gibi tecrübeli oyuncular eşlik etmektedir.

Kalk Gidelim Dizisi Oyuncuları: Erkan Sever kimdir, Ayça Varlıer kimdir, Mehtap Bayri kimdir

Onur Seyit Yaran İnstagram Adresi: @onurseyityaran

Onur Seyit Yaran Projeleri

  • 2016 - Best Model of Turkey Birincisi
  • 2016 - Best Model of the World Birincisi
  • 2017 - Kalk Gidelim (Canberk Dal) / Dizi
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)