Ömer Aksu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 10.08.2019 02:20

Ömer Aksu Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ömer Aksu
Doğum Tarihi
:
05.07.1995
Meslek
:
Aşçı, Girişimci
Yaş
:
24 Yaşında
Boy
:
1.83 m
Kilo
:
75 kg
Sevgilisi
:
Yok
Burcu
:
Yengeç

Ömer Aksu Kimdir ?

Ömer Aksu (Katmercibey) kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Nereli? İşte biyografisi ve kısaca hakkında bilgiler.

Ömer Aksu, 5 Temmuz 1995 tarihinde Gaziantep'te doğdu. Üç kardeşi olan Ömer Aksu, kardeşleri arasında en büyükleridir. Babası baklavacı olarak geçimini sağlarken, oğlu Ömer Aksu'yu da yanında çalıştırmış ve çırak olarak yetiştirmiştir. Küçük yaşlarda baklava ile içli dışlı olan yakışıklı isim, 1.83 m boyunda ve 75 kilo ağırlığındadır. Hangi burç diye merak edilmektedir. Burcu ise Yengeç burcudur.

Küçükken annesi mutfakta değilken, sık sık mutfağa girip bir şeyler yapmaya çalışmıştır. Okulu dışarıdan okumaktadır.

''Katmerin Efsanesi Bir Tıkla Sofranızda'' sloganıyla Akşam Simit Fırını'nının kurucusu ve işletmecisidir. Genç girişimci küçük yaşlardan bu yana baba ve dede mesleği olan baklavacılığı geliştirip daha yukarılara taşımayı hedeflemiştir.

Yakışıklılığı ve kendi oluşturduğu bir tat olan''Simit Katmer'' yiyeceği ile tanınmış, bir çok programa davet edilmiştir. Canlı yayınlarda boy gösteren Ömer Aksu, Pelin Karahan, Özge Ulusoy, Özlem Mekik, Çağla Şikel, Zahide Yetiş, Nergis Kumbasar ve Elif Korkmazel gibi ünlü isimlerin konuğu olmuştur.

Akşam Simit adında kurduğu işletme ile Türkiye'nin bir çok şehrinden ve yurt dışından siparişler almaktadır. 2016 yılında Simit Katmer ürününü tescillemiştir. 6 şube ve 200 kadar çalışanıyla girişimciliğine devam etmektedir. Gaziantep'te bulunan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Gaziantep Genç Girişimciler Kulübü'ne üyedir.

Ömer Aksu'nun Sevgilisi Kimdir? Sevgilisi Var Mı?

Katmercibey olarak tanınan Ömer Aksu'nun sevgilisi yoktur.

Boyu, Kilosu Kaç?

Ömer Aksu katmercibey 1.83 m boyunda 75 kilo ağırlığındadır.

ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)