İlgini çekebilir

Bahar Şahin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 21.08.2017 11:10
Nurullah Şık Kimdir?

Nurullah Şık Kimdir ?

Nurullah Şık Biyografisi

Evleneceksen Gel adlı evlilik programı sayesine ekran önünde tanınan Nurullah Şık Kimdir?

Nurullah Şık 1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise mezunu olan Nurullah Şık, ekranlarda ise Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunumu ile gerçekleşen Evleneceksen Gel adlı program sayesinde tanınmış bir isimdir.

Evleneceksen Gel programında kısmetini arayan damat adaylarından biri olan Nurullah Şık, programın ilk başlarında şimdilerde Kaan Güvenilir ile aşk yaşayan Solmaz Çiros ile kısa bir birliktelik yaşamıştır. Ancak Solmaz'ın dans etmesine gösterdiği tepkiler nedeniyle yollarını ayıran Nurullah ve Solmaz, sonrasında programın diğer adayları ile tanışma yolunda devam etmişlerdir. 

Nurullah ile yolunu ayıran Solmaz sonrasında yarışmadaki diğer aday Kaan ile görüşmeye başlamış ve ikili programdan sonra da beraberliklerine devam etmiştir. 

Evleneceksen Gel programının Kaan ve Solmaz'la birlikte en dikkat çeken ismi olan Nurullah Şık da, diğer adaylar gibi programdaki yükselişini ekran önüne taşımış ve bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkmıştır. 

Aşk-ı Roman Dizisi Nurullah Şık Kimdir?

Nurullah Şık, evlilik programı sayesinde duyurduğu adını şimdilerde ise bir dizi projesi ile taçlandırmıştır. TV8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Roman dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Nurullah Şık, bu dizide yine kendi adıyla rol almakta ve evlilik programındaki arkadaşları ile birlikte baş rolleri paylaşmaktadır. 

Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncuları: Kaan Güvenilir, Solmaz Çiros 

Nurullah Şık İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/nurullahofficial/

 

Nurullah Şık Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Tülin Koca (Evleneceksen Gel Tülin) Vikipedi
Tülin Koca
Yarışmacı
Solmaz Çiros Kimdir?
Solmaz Çiros
Oyuncu
Ayberk Yılmaz Kimdir?
Ayberk Yılmaz
Oyuncu
Kaan Güvenilir Kimdir?
Kaan Güvenilir
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir