İlgini çekebilir

Neşe Baykent kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 09.02.2016 23:55

Nur Erkoç Foto Galeri

Nur Erkoç (Kısmetse Olur Nur) Vikipedi
Nur Erkoç (Kısmetse Olur Nur) Vikipedi

‘’Kısmetse Olur’’ TV yarışmasında ifşası ile skandal yaratan Nur Erkoç, kimdir diyenler için bu yazımızda tüm merak edenler için detaylı bilgiler içermektedir.

1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan Nur Erkoç, 49 kilosu ve 1.67 boyu ile ilgi çekici olan güzelliği ile yer almaktadır. Şuan üniversite öğrencisidir ve balık burcu olan güzelin ivent organizatörlüğü de yaptığı bilinmektedir. Kameralar karşısında ilk geçişi ‘’Kısmetse Olur’’ yarışmasında olmuştur.

Yarışma evinde sessizliği ile tanınan esmer güzeli ilk olarak Emre Ubeyli ile flörtlermiş ve Emre’den aldığı haber ile yıkılarak, ayrılma kararı almıştır. Daha önce bir evlilik geçiren esmer İzmirli, eşinin ismini hiçbir yerde dile getirmezken, 3 aylık olan ilişkisi evlilik ile sonlandıran Nur Erkoç, bu ismi bir sır gibi saklamaktadır.

Yarışma programında favori adaylarından biri olarak bilinmesine karşın ifşa olayı ile büyük bir sıkıntı içine girmiştir. Elenmesi ifşa olayının hemen arından olması ekran başındaki hayranları için çok manidar bulunurken, yarışmadan elenişi bir hüznü de beraberinde getirdi. Dizilerde rol alan ve figüran oyuncu olarak geçimi sağlayan Nur Erkoç’un annesi, kocasını kaybetmesi ile çocuklarına bakmak için bu mesleği tercih etmiş.

Yarışma içinde elenmesi ile birincilerin Emre ve Ayça olması, Nur Erkoç’un flörtü olan Emre’nin bu başarısı sadece buruk olarak yaşandı fakat entrikaların sık olarak yaşandığı ‘’Kısmetse Olur’’ evinde başaran çiftler dilediklerine kavuşmuş oldu. Nur Erkoç yarışmada tanıştığı Batuhan Cimilli ile geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturarak dünya evine girdi.

İstanbul’da gerçekleşen düğün, Ramada Plaza içinde yapılan muhteşem bir törenle gerçekleştirildi. Nikâh şehitleri olan Soner Sarıkabadayı ve Ali Şan ile 300 davetli tören için oradaydı ve bu güzel günlerinde sevdiklerini yalnız bırakmadılar. Davetliler arasında görülen ve aynı yarışmada aşk yaşayan çift Cansel Çördük ve Eser West, evli çift pasta kesim töreni sırasında onlara eşlik ederek birlikte pasta yediler.

Nikah ile birlikte ‘’Kısmetse Olur’’ büyük ödülünün de sahibi olan çift en mutlu günlerinde sevdikleri ile birlikte bu güzel haberi de alarak muradına ermiş oldu. Yarışma macerasının ardından mutluluklarının daha uzun süreceğinin en etkili görüntülerini sunarken, yakın bir zaman içinde yeniden ekranların karşısında olabileceğini de dile getiren Nur Erkoç, yarışma programlarında pek başarısın olmadığını ama bunu dünyanın en güzel eşi ile istediğini elde ederek kazanmasına gerek olmadığını da göstererek anlatmış oldu.

Annesi için daha iyi bir gelecek düşleyen Nur Erkoç, balayı sonrasında tüm ilgisini annesine yoğunlaştıracağını söyleyerek, çocuk beklentilerinin askıya alındığını da bir yandan basına duyurmuş oldu. ‘’Kısmetse Olur’’ yarışmasında aradığını bulduğunu ve en güzel gecesi için hayatının erkeği ile birlikte olarak en güzel günlerin önünde olduğunu da tüm dostları ile paylaşarak anlattı.

Nur Erkoç Kişisel Bilgiler

Nur Erkoç Kaç Yaşında? Nur Erkoç 25.02.1993 doğumlu ve 23 yaşındadır.

Katıldığı Yarışma Programları

  • Kısmetse Olur - 2015

Benzer Biyografi Yazıları

Suat Tümer (Kısmetse Olur Suat Tümer) Kimdir?
Suat Tümer
Yarışmacı
Yağmur Koçak
Yağmur Koçak
Yarışmacı
Semih Kurtulmuş Kimdir?
Semih Kurtulmuş
Yarışmacı
Emre Ubeyli Kimdir?
Emre Ubeyli
Sporcu
Cansel Çördük Kimdir?
Cansel Çördük
Oyuncu
Şehmus Yücel
Şehmus Yücel
Yarışmacı

Kısmetse Olur, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir