İlgini çekebilir

Cemal Can Cansever kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.10.2016 16:57
Nejat İşler

Nejat İşler Kimdir ?

Nejat İşler Biyografisi

Nejat İşler 1972 yılında İstanbul'un Eyüp semtinde dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında tiyatroya merak salan Nejat İşler, okulda tiyatro kolunda yer almıştır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümünü kazanmış, fakat askere gitmek için okulundan vazgeçmiştir. Beyoğlu'nda gezindiği bir gün dünya tiyatrolar günü sebebiyle bir tiyatro oyununu izlemeye giren Nejat İşler oyunu izlerken kendisi de tiyatro yapmak istediğinin farkına varmış ve tiyatro eğitimi için Mimar Sinan Üniversitesi'nin sınavlarına girmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı kazanan Nejat İşler okulu bitirdikten sonra oyunculuk serüveni hızla başlamıştır.

Oynamış olduğu Deli Yürek ve Şehnaz Tango adlı diziler Nejat İşler'in kariyeri için önemli bir basamak olmuştur. Sinema filmlerinde de büyük başarı sergileyen Nejat İşler, Mustafa Hakkında Her Şey ve Anlat İstanbul gibi filmlerde de başarılı performansını devam ettirmiştir.

Bir dönem ciddi bir rahatsızlık geçiren Nejat İşler sakin bir yaşantı sürmek adına Bodrum'un Gümüşlük beldesine yerleşmiştir. Burada Tezgah adlı bir sahafçı açan Nejat İşler aynı zamanda Gümüşlükspor kulübünün de başkanlığını yapmaktadır.

Ekranlara son olarak Kanal D 'de yayınlanan İntikam dizisi ile gelen Nejat İşler bu dizide Beren Saat 'in sevgilisi Rüzgar karakterini canlandırmıştır. 

Nejat İşler 2016 yılının sonlarına doğru vizyona giren sinema filmi "İkimizin Yerine" de Serenay Sarıkaya ile baş rolü paylaşmıştır.

 

Nejat İşler Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Rıza Kocaoğlu Kimdir?
Rıza Kocaoğlu
Oyuncu
Fatih Artman
Oyuncu
Erdal Beşikçioğlu Kimdir?
Erdal Beşikçioğlu
Oyuncu
Ekin Koç Dizileri
Ekin Koç
Oyuncu
Seda Demir
Seda Demir
Oyuncu
Ayça Bingöl (Babam ve Ailesi Nilgün) Kimdir?
Ayça Bingöl
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir