İlgini çekebilir

Semahat Özdoğan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.02.2019 22:03
Mustafa Baranlı Kimdir?
indirim7.com

Mustafa Baranlı Kimdir ?

Mustafa Baranlı Biyografisi

Mustafa Baranlı GMG Garaj adlı iş yerinin sahibidir. You Tube kanalında arabalara kaplama yaparak adeta bir aracı baştan yaratan Mustafa Baranlı kimdir? Enes Batur ve Yusuf Aktaş gibi ünlü isimlerin de araçlarının kaplamasını yapan Mustafa Baranlı'nın biyografisi, kısaca hayatı, ailesi, eşi ve nereli olduğu hakkında detaylar yazımızda...

Mustafa Baranlı Kimdir? Kısaca Hayatı

Mustafa Baranlı, doğduğu il olan Ankara'da Ostim Mahallesinde bulunan GMG Garage adlı Araç Folyo Kaplama firmasının sahibidir. 2006 yılında kurduğu firmasını giderek büyüten ve adını Türkiye'ye duyuran bir iş yeri sahibidir. 26 yaşlarındayken sanayide hurda işleri ile uğraşmıştır. Sonraki zamanlarda araç yıkamacılığı ile iş hayatına devam etmiştir. Sonrasında pasta cila, detaylı araç içi temizleme gibi hizmetlerde bulundu. 8 liraya araç yıkadığı dönemden 800.000 TL değerinde arabaya bindiği güne gelen Mustafa Baranlı, bu başarısının kolay olmadığını söylemiştir.

Bunların olması için dişini tırnağın takarak, geceleri iş yerinde uyuyarak etrafı temizleyerek bu günlere gelen Baranlı, mutlu olmak zorunda olunması gerektiğini, ve çabalayarak her şeyin başarılabileceğini söylemiştir. 

GMG İsmi nereden geldi? GMG ne demek?
Babasının adı Gürsel, erkek kardeşinin adı Gürol olan Mustafa Namlı, Gürol Mustafa Gürsel adını koymuştur. 

Lise dönemlerinde 6 yıl boyunca atletizmle iç içe olan Baranlı, bir buçuk yıl boyunca Fitness ile ilgilenmeye devam etmektedir. Günde ortalama iki yada üç aracın kaplamasını yapmaktadır. Fransa, Almanya, Belçika gibi yurt dışından bir çok ülkeden iş almış ve almaya devam etmektedir. 

Mustafa Baranlı Kaç Yaşında? Boyu ve Kilosu Kaç?

38 yaşında olan Baranlı, 1.87 cm boyunda ve 86 kilo ağırlığındadır.

Kendine özel instagram hesabı yoktur. Paylaşımlarını @gmggarage sayfası üzerinden yapmaktadır. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir