İlgini çekebilir

Meral Çetinkaya kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:30
Müşerref Aydoğdu Kimdir?

Müşerref Aydoğdu Kimdir ?

Müşerref Aydoğdu Biyografisi

Müşerref Aydoğdu, 10 Kasım 1987 tarihinde Antalya şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren son derece eğlenceli bir kişilik olan ve sosyal yaşantısına da bir o kadar önem veren isimler arasına girmeyi başaran Müşerref Aydoğdu, başarılı bir eğitim hayatına sahip olduğu gibi gelecek hedefleri için gitgide çok daha hevesli bir şekilde hareket etmektedir.

Başarı ile geçen lise hayatının ardından Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünü okuyarak buradan başarılı bir şekilde mezun olmuş ve eğitim hayatını tamamlamıştır. Eğitim hayatının ardından modaya karşı ilgisi çok ciddi anlamda artmış ancak bu anlamda somut bir adım atma yoluna gitmemiştir. Nitekim zaman içerisinde Türkiye kendisini televizyon ekranlarında çok farklı bir şekilde tanımıştır.

BANA HER ŞEY YAKIŞIR PROGRAMI İLE TANINMIŞTIR

Televizyonda moda programlarının kısa bir zaman dilimi içerisinde popüler olmaya başladığı dönemlerde kendi döneminin en çok sevilen projelerinden birisi olarak dikkatleri çekmekte olan Bana Her Şey Yakışır programı ile modaya olan ilgisini gösterebilmek için Türkiye genelinde tanınmıştır ve ilk olarak burada kendisini göstermiştir.

İŞTE BENİM STİLİM PROGRAMI İLE TÜRKİYE GENELİNDE TANINDI

Müşerref Aydoğdu, enteresan kişiliği ile kısa zaman içerisinde sosyal çevresi içerisinde de muazzam şekilde kendisini fark ettiren ve bu anlamda somut adımlar atan isimlerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Nitekim modaya olan ilgisi zaman içerisinde kendisine farklı seçenekleri değerlendirmesi için de imkanlar tanımıştır.

TV8 ekranlarının reyting rekorları kıran yapımlarından birisi olarak dikkatleri çeken İşte Benim Stilim programının ciddi anlamda fark yaratan ve en çok sevilen isimlerinden birisi olmuştur. Giyime ve modaya olan ilgisini bu şekilde göstermek isteyen Aydoğdu, programın zaman içerisinde en fark yaratan isimlerinden birisi olmuştur.

Jüri üyeliklerini Kadir Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve zaman zaman konuk jüri olarak katılan Kerimcan Durmaz gibi isimlerin yaptığı bu programda çok ciddi anlamda ön plana çıkmıştır.

Müşerref Aydoğdu Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Yasemin Öztürk Kimdir?
Yasemin Öztürk
Oyuncu
Öykü Serter Kimdir?
Öykü Serter
Sunucu
Hakan Akkaya Kimdir?
Hakan Akkaya
Modacı
Aygün Aydın
Aygün Aydın
Yarışmacı
Neslihan Yargıcı Kimdir?
Neslihan Yargıcı
Modacı
Ünal Taylı
Ünal Taylı
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.