Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681
İlgini çekebilir

Akın Akınözü kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 19.01.2018 00:30

Murat Karabova Foto Galeri

Murat Karabova Nereli? Kaç Yaşında?
Murat Karabova Nereli? Kaç Yaşında?

Seda Sayan ile yeniden ismi geçen Murat Karabova 1971 doğumlu ve 46 yaşında. İstanbulda dünyaya gelmiştir.

Son zamanlarda ismi Seda Sayan ile yeniden anılan Murat Karabova kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ne iş yapar? Eski eşi Seda Sayan ile yeniden mi bir araya geliyorlar? Magazin dünyasınca ismi tanıdık olan ve galericilikle uğraşan Karabova hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Murat Karabova 1971 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Arabalara olan hobisi günümüzde hala araba işleriyle uğraşıyor olmasınında bir göstergesi olmuş durumda. Karabova, yaklaşık 13 yıldır araba sektöründe kendisini duyurmuştur. Nova Motors'un sahibi Murat Karabova, önceleri İstanbul'da istiklal caddesi gibi önemli bir konumu olan yerde restoran işletiyordu.

Neredeyse Türkiye'nin her yerine araba gönderiyor
Murat Karabova, Türkiye'de kendisini tanıtmayı başarmış ve aynı zamanda da büyük şirketlerin araçlarının alım-satımı konusunda da destek vermektedir.

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın Murat Karabova'nın da bulunduğu ortamda ona bakarak şarkı söylemesi ve ''6 defa evlendim 7.si çok özel olmalı'' demesi kafalarda yeniden Murat Karabova ile evleneceği yönünde fikir oluşturdu.

2017 yılı Ağustos ayında Seda Sayan ile sevgili olan Karabova, eski eşi ve iki çocuğunun annesi olan Aslı Sarıpınar ile görüşmesi aralarına mesafe girmesine sebep olmuştu. 

Murak Karabova'nın İnstagram Hesabı: @murat.karabova 

Murat Karabova Kişisel Bilgiler

Benzer Biyografi Yazıları

Murat Karabova
İş Adamı
Pınar Dilşeker Kimdir?
Pınar Dilşeker
Şarkıcı

Seda Sayan, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681