İlgini çekebilir

Sude Çınar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.09.2018 17:26
Müge Uzel Kimdir?

Müge Uzel Kimdir ?

Müge Uzel Biyografisi

Müge Uzel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu ve Kilosu Kaç? Sevgilisi Kim? İşte Müge Uzel hakkında kısa ve detaylı biyografi!

Müge Uzel, İzmir'de 1989 yılında doğdu. Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunu olarak lisans eğitimini tamamladı. 2014 yılında yapılan Survivor yarışmasında yer alarak adını duyurdu. Güzelliği ile dikkat çeken Uzel, 1 yıl boyunca özel bir uçak firmasında çalıştı. Bu mesleğini bırakarak oyunculuk eğitimleri almaya başladı ve diksiyon dersleri ile birlikte spikerlik, sunuculuk eğitimlerine yöneldi.

2016 yılında ''Sen Sağ Ben Selamet'' isimli sinema filminde oynamıştır. Daha önce Star TV kanalında yayınlanan Star Life programında sunuculuk yapmıştır. Oyuncu Serhan Arslan ile birlikte Lipton Ice Tea reklamında oynamıştır. Aramızda Kalsın, Çarkıfelek gibi programlara da konuk olmuştur.

Son Moda Programının Sunucusu Müge Uzel!

Kanal D ekranlarında 15 Eylül Cumartesi günü saat 14.00'da başlayacak olan ''Son Moda'' adlı en yeni, en iyi ve en son trendlerin yer aldığı, dekorasyondan giyime, astrolojiden spora, yemekten seyahate hepsi tarz, hepsi çekici, hepsi son moda olan içeriklerin yer alacağı programın sunuculuğunu yapacak.

Müge Uzel Kaç Yaşında? Boyu ve Kilosu Kaç?

Güzel sunucu Uzel, 29 yaşında, 175 cm boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

 
Müge Uzel İnstagram Hesabı; @uzelmuge
Müge Uzel Foto Galeri

Yer Aldığı Proje

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir