İlgini çekebilir

Aslı İnandık kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.02.2020 19:45

Meryem Kasap Kimdir ?

Meryem Kasap Biyografisi

Meryem Kasap kimdir? Survivor 2020'de gönüllüler takımında yer alan Meryem Kasap kaç yaşında? Nereli? Meryem Kasap'ın boyu kaç? Meryem Kasap kilo, yaş bilgileri nedir? Meryem Kasap evli mi? Meryem Kasap'ın sevgilisi kimdir? İşte Meryem Kasap biyografisi!

Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 tarihinde Trabzon'da doğdu. 3 kardeşi olan Meryem Kasap, kardeşleri arasında en küçük olanı olarak dünyaya geldi. İlkokul eğitimi aldığı yıllarda küçük yaşta olmasına rağmen tiyatro ile yakından ilgilendi.

Sporla ilk tanışması lise yıllarında başladı. İlk olarak Hentbol oynayan Meryem Kasap, sonraki yıllarda bireysel spor ile ilgilenmeye başladı ve ilgi alanını atletizme çevirdi. İlk olarak atletizmde sırıkla yüksek atlama alanına adımını attı. 

Yaklaşık olarak 2-3 yıl kadar sırıkla yüksek atlama yaptıktan sonra yaşadığı talihsiz sakatlık sonrası 400 metre koşularına yöneldi. Lise yıllarını bu şekilde geçiren Meryem Kasap, liseden mezun olduktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu'nu kazandı. Lisans mezunu olan Meryem Kasap, 400 metrede Türkiye Şampiyonluğunu kazanmayı başardı. 

Meryem Kasap katıldığı Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda Türkiye'ye madalya getirerek ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti. 12 yıldır sporla içli dışlı olan Meryem Kasap, bu 12 yılın son 8 yılında milli takım sporcusu olarak yer aldı. 

Spor hayatına devam eden Meryem Kasap, Fitness Eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapmaktadır. Survivor'da yarışan Meryem'in koşu ve dayanıklılık gerektiren tüm alanlarda başarılı olacağına şüphe yok. 

Meryem Kasap kaç yaşında?

Biyografisini sizlere aktardığımız Trabzon doğumlu olan Meryem Kasap, 1992 yılında dünyaya geldi ve 28 yaşındadır.

Meryem Kasap boy ve kilo bilgileri

Milli atlet Meryem Kasap, 1.75 m boyunda ve 58 kilo ağırlığındadır.

Meryem Kasap'ın sevgilisi var mı? Meryem Kasap evli mi? Eşi kimdir?

Survivor 2020 gönüllüler yarışmacısı Meryem Kasap evli değildir. Eşi yoktur ve sevgilisi de bulunmamaktadır.

Meryem Kasap'ın burcu nedir?

Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 doğumludur ve Boğa burcudur. 

Benzer Biyografiler

Yasin Obuz
Sporcu Yarışmacı
Cemal Can Cansever
Ünlü
Tayfun Erdoğan
Genel
Evrim Keklik
Yarışmacı
Ceyhun Uzun
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir