İlgini çekebilir

Neriman Uğur kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.03.2019 00:46
Meryem Can Kimdir?
indirim7.com

Meryem Can Kimdir ?

Meryem Can Biyografisi

Meryem Can kimdir? YouTube kanalında genellikle yayınladığı makyaj videoları ile bir çok takipçi kazanan ve milyonlarca izlenen Meryem Can kaç yaşında? Sevgilisi kimdir? Aslen Nereli? Boyu, Kilosu kaç? Annesi kimdir? Elif Yalçın ile olan arkadaşlığı nereden geliyor?

Meryem Can Kimdir? Biyografisi

Meryem Can Kimdir?

Meryem Can, 9 Mart 1996 tarihinde İstanbul'un Kartal ilçesinde doğdu. Kartal'da ilk ve ortaokul eğitimini tamamladı. Aynı ilçede bulunan Medine Tayfur Sökmen İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu. İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Yıldız Teknik Üniversitesinde (YTÜ) Edebiyat bölümünü kazandı ve şuanda son sınıf öğrencisi olarak lisans eğitimine devam etmektedir.

Meryem Can Kaç Yaşında?

 

Bir erkek kardeşi birde ablasıyla 3 kardeşten ortancası olan 23 yaşındaki Meryem Can, öğrencilik hayatına devam ederken bir yandan da YouTube üzerinde kendine ait kanalında videolar paylaşmaktadır. Kanalında 1,8 milyon takipçisi, instagram hesabında ise 940.000 takipçisi bulunmaktadır. Peki Meryem Can nasıl bu kadar tanındı? Bu kadar izlenmesinin sebebi ne?

Meryem Can Nereli?

7 Ağustos 2014 tarihinde açtığı YouTube kanalında makyaj, kendin yap, günlük vlog ve eğlence içerikli videoları paylaşan Merve Can, kanalında ilk videosunu 8 Ağustos 2014 tarihinde yükledi. İlk videosunda yaz mevsimine hazırlanmak ile ilgili konuları ele aldı ve makyaj ile başladı. Kendisi gibi YouTuber olan lise sınıfından arkadaşı Elif Yalçın ile videolar çekti.

Meryem Can'ın Boyu, Kilosu Kaç?

Merve Can'ın Boyu, Kilosu Kaç? Sevgilisi kimdir? Sevgilisi var mı?

Merve Can 1.72 m boyunda ve 52 kg ağırlığındadır. Sevgilisi yoktur.

Kaç Yaşında? Doğum Tarihi Ne? Burcu Ne?

1996 yılında doğan başarılı YouTuber 23 yaşındadır. Doğum tarihi ise 09.03.1996 olarak bilinmektedir. Balık burcudur.

Ne kadar kazanıyor?

YouTube 1 milyon görüntüleme için 400 $ ödeme yapıyor. Meryem Can ise yaklaşık olarak bir videosundan 2.500 TL kazanmaktadır. 

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmış ve kendisine sorulan ilk soruda elenmiştir. Yarışmada evine hırsız girdiğini ve büyük bir miktar paranın çalındığını söylemiştir.

 

 

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir