İlgini çekebilir

Gülsim Ali İlhan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:30
Merve Kovancı

Merve Kovancı Kimdir ?

Merve Kovancı Biyografisi

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına yeni dahil olan gelin adayı Merve Kovancı 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Sanat Tarihi mezunu olduğunu belirten Kısmetse Olur Merve Kovancı mesleğini yapmadığını ve uzun bir süre gayrimenkul danışmanı olarak çalıştığını belirtmiştir. 

Yaşı ile İlgili Gerçeği Sakladı

Kısmetse Olur yeni gelin adayı Merve Kovancı eve elenen yarışmacı Gizem Çukurbağlı 'nın yerine geldi. Kızlar evine ilk girdiği anda yaşı ile ilgili gerçeği saklayan Kısmetse Olur Merve Kovancı, gelin adaylarına 23 yaşında olduğunu söyledi fakat sonrasında bu konu hakkında şaka yaptığını ve 32 yaşında olduğunu itiraf edince kısmetse olur evindeki diğer gelin adaylarının tepkisini topladı.

Eve Akın İçin Geldiğini Açıkladı

Kısmetse Olur Evi'ne 15 Ocak'ta yayınlanan bölüm ile dahil olan Kısmetse Olur Merve Kovancı, eve aşk yaşamak için girdiğini ve aklındaki damat adayının Akın Kırıkkayaoğlu olduğunu belirtti. 

Kısmetse Olur yarışmasında kendisine en yakın adayın Akın olduğunu belirten Merve Kovancı, Kısmetse Olur Akın 'ın efendi kişiliğinden etkilendiğini söyledi.

Ekranlara Tanıdık Bir İsim Çıktı

Kısmetse Olur yarışmasına katılan Kısmetse Olur Merve Kovancı'nın daha önce de ekranlara tanıdık bir isim olduğu ortaya çıktı.

Merve Kovancı, uzun bir süre önce Show TV ekranlarında yayınlanan ve jüri üyeliğinde Hakan Akkaya'nın bulunduğu Bugün Ne Giysem? adlı moda yarışmasına da katılmış isimlerden biridir.

Merve Kovancı Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Seda Akgül Kimdir?
Seda Akgül
Sunucu
Onur Yüksel
Onur Yüksel
Yarışmacı
Fulya Şahin ( Survivor 2017 Fulya )
Fulya Şahin
Yarışmacı
Akın Kırıkkayaoğlu ( Kısmetse Olur Akın )
Akın Kırıkkayaoğlu
Yarışmacı
Hazal Atabek Kimdir?
Hazal Atabek
Genel
Tuğçe Ergişi Kimdir?
Tuğçe Ergişi
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir