İlgini çekebilir

Didem Balçın kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.02.2019 17:31
indirim7.com

Mendebur Lemur Kimdir ?

Mendebur Lemur Biyografisi

Mendebur Lemur kimdir? You Tube kanalında Çin'den gelen ürünleri, teknolojik ürünleri, farklı olan bir çok şeyi deneyen ve abonelerine paylaşan Mendebur Lemur'un gerçek adı Hakan'dır.

Mendebur Lemur hakkında

2016 yılında eğlencesine yaptığım birkaç videoyu Youtube’a yükledim ve izleyenlerden gelen olumlu tepkileri görünce içerik üretmeye devam ettim. Başlangıçta hobi olarak başlayan bu durum takipçiler ve beklentileri arttıkça boş zamanlarımı tamamen işgal etmeye başladı ve iş hayatım ile Youtube arasında bir seçim yapmam gereken zamana kadar böyle gitti. Bu yazıyı okuyorsanız hangisini seçtiğimi zaten biliyorsunuz, artık hayatımı hobimi yaparak sürdürüyorum ve bu gerçekten süper!

Gelin hakkında bilinmeyen 15 özellikten sizlere bahsedelim!

Karanlığı çok severim odamda genellikle karanlıkta otururum ve gecelere bayılırım. Sessizliği çok severim ve gürültüden nefret ederim. Sürekli inşaat sesi ve araba sesi olan yerlerde durmaktan nefret ederim. Bazı videolarda sinirli görünüyorsun, neden diye sorabilirsiniz. Bunun sebebi o videoyu çekmeden önce maruz kaldığım uykumun bölünmesine sebep olan şeylerdir. Ruh halimi mimiklerinden çok iyi şekilde anlayabilirsiniz.

Yüzüm çok esnek. Anormal derecede esneye biliyorum. İstemsizce laf sokarım bunu kontrol edemiyorum. İş laf sokmaya geldiğinde onu düşünmeden söylerim. Kendime de sıkça laf sokarım. Sanıyorum ki bu laf sokmamdan dolayı arkadaşlarım ilk tanısında bana gıcık olduğumu söylerler. Bilgisayarımı başkasının kullanması yada dokunması beni sinir eder. Ekranıma bakanı bile terslerim.

Bir şey almaya karar verdiysem onu almaya çabalarım ve vazgeçmem. Sahip olup mutlu olmak varken neden mutsuzluğu tercih edeyim. Video çektikten sonra burası şöyle olsaydı şöyle yapsaydım gibi şeyler söyler ve sürekli eleştiririm. Nedense kendi yaptığım şeyleri çok beğenemem.

Küçükken sarışındım. Koyu bir sarışınlığım vardır. Kıyafet alırken beğendiysem onu alırım ve farklı renklerinin de mutlaka alırım. Araba sürmekten korkarım. Yaşadığım kazadan dolayı kurallara ne kadar dikkat  etsem edeyim kaza geçirebilme korkusundan dolayı araba kullanmaktan nefret ediyorum.

Mendebur Lemur Foto Galeri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir