İlgini çekebilir

Ali Mert Yavuzcan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 10.04.2021 22:12

Meltem Demir Kimdir ?

Meltem Demir Biyografisi

Meltem Demir kimdir? Sosyal medyada paylaştığı gönderilerle öne çıkan ve kendisini biyografisinde ''Tanınmamış kişi'' olarak adlandıran Meltem Demir kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Eşi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı! 

Meltem Demir, İstanbul doğumlu iş kadınıdır. Kendisinin kurmuş olduğu Ezem Home Aksesuar iş yerinin sahibidir. Ezem Home olarak kurduğu İnternet sitesinde ev aksesuarları ve dekorasyon üzerine ürünlerin satışını yapmaktadır. Ayrıca sitesinde mobilya, kişisel bakım ürünleri, ev aksesuarları, ev tekstili gibi birçok alandan ürün satış hizmeti sunmaktadır. 

Günümüzde kozmetik alanında da çalışmalar yapan başarılı iş kadını, geliştirdiği lifting kremi ile yüksek satış rakamları beklediğini dile getirdi.

Emir, Elif ve Zeynep adlarında 3 çocuğu olan Meltem Demir, ''Ezem'' markasının adını çocuklarının ve kendi isminin baş harfleriyle oluşturmuştur. İnstagram hesabı üzerinde 190bin kadar takipçisi bulunan Meltem Demir, zengin bir iş adamı ile evlidir. Eşi kimdir? sorusu oldukça fazla sorulmaktadır. SİNBO'nun patronu, yönetim kurulu başkanı Mehmet Demir ile evlidir. Şimdilik eşiyle olan resmini sizlere iletmek istiyoruz.

Sosyal medyayı sık kullanan Meltem Demir, youtube kanalında pratik yemek tarifleri , sağlık , spor, alışveriş, kişisel bakım gibi bir çok içerik hazırlamaktadır.

Meltem Demir'in Youtube Kanalı: Meltem Demir ile

İnstagram Hesabı: meltemdemir__

 

Meltem Demir'in Boyu, Kilosu Kaç?

Meltem Demir, 1.70 m boyunda ve 58 kilo ağırlığındadır.

Cildinin temizliği, makyajları, giydiği kıyafetler ve yaşam tarzı ile dikkatleri çeken Meltem Demir'in nereli, kaç yaşında olduğu gibi bilgilerini en kısa zamanda bu sayfaya ekleyeceğiz.

Meltem Demir Foto Galeri

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.