İlgini çekebilir

Numan Çakır kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.08.2019 20:04
indirim7.com

Meltem Demir Kimdir ?

Meltem Demir Biyografisi

Meltem Demir kimdir? Sosyal medyada paylaştığı gönderilerle öne çıkan ve kendisini biyografisinde ''Tanınmamış kişi'' olarak adlandıran Meltem Demir kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Eşi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı! 

Meltem Demir, İstanbul doğumlu iş kadınıdır. Kendisinin kurmuş olduğu Ezem Home Aksesuar iş yerinin sahibidir. Ezem Home olarak kurduğu İnternet sitesinde ev aksesuarları ve dekorasyon üzerine ürünlerin satışını yapmaktadır. 

Emir, Elif ve Zeynep adlarında 3 çocuğu olan Meltem Demir, ''Ezem'' markasının adını çocuklarının ve kendi isminin baş harfleriyle oluşturmuştur. İnstagram hesabı üzerinde 33 bin kadar takipçisi bulunan Meltem Demir, zengin bir iş adamı ile evlidir. Eşi kimdir? sorusu oldukça fazla sorulmaktadır. SİNBO'nun patronu, yönetim kurulu başkanı Mehmet Demir ile evlidir. Şimdilik eşiyle olan resmini sizlere iletmek istiyoruz.

Meltem Demir'in Boyu, Kilosu Kaç?

Meltem Demir, 1.70 m boyunda ve 58 kilo ağırlığındadır.

Cildinin temizliği, makyajları, giydiği kıyafetler ve yaşam tarzı ile dikkatleri çeken Meltem Demir'in nereli, kaç yaşında olduğu gibi bilgilerini en kısa zamanda bu sayfaya ekleyeceğiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir