İlgini çekebilir

Banu Parlak kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 21.05.2017 23:42
Melissa Yıldırımer

Melissa Yıldırımer Kimdir ?

Melissa Yıldırımer Biyografisi

Oyuncu Melissa Yıldırımer 1990 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Melissa Yıldırımer, konservatuarda okurken, yine aynı okulda okumuş olan ve Fatih Harbiye dizisinde canlandırdığı Şinasi karakteri ile tanınan oyuncu Yunus Emre Yıldırımer ile evlenmiştir.

Melissa Yıldırımer, Kanıt, Küçük Gelin gibi dizilerde rol almıştır. Daha çok Küçük Gelin dizisinde canlandırdığı Leyla karakteri ile tanınmış olan Melissa Yıldırımer, 2017 sezonunda ise ekranların ses getiren yapımlarından biri olan Söz dizisinde rol almıştır.

Söz Dizisi Fatma Rolü

Söz Dizisi

Star TV ekranında 2017 Nisan ayında başlayan ve Bordo Bereliler'i konu edinen Söz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Melissa Yıldırımer, bu dizide Mustafa Yıldıran'ın canlandırdığı Hafız karakterinin zor bir hamilelik dönemi geçiren eşi Fatma rolünü canlandırmıştır.

Ekranların ses getiren yapımlarından biri olan Söz Dizisi Oyuncu Kadrosu 'nda Melissa Yıldırımer'in yanı sıra, İlayda Ildır, Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Nihat Altınkaya gibi isimler de yer almıştır.

Melissa Yıldırımer Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nil Günal
Nil Günal
Oyuncu
Nihat Altınkaya Kimdir?
Nihat Altınkaya
Oyuncu
Sevil Atasoy Kimdir?
Sevil Atasoy
Genel
Mehmet Korhan Fırat Kimdir?
Mehmet Korhan Fırat
Oyuncu
Burak Sevinç Kimdir?
Burak Sevinç
Oyuncu Sanatçı
Burcu Binici
Burcu Binici
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.