İlgini çekebilir

Feridun Bozdeveci kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.04.2020 18:48

Melisa Akman Kimdir ?

Melisa Akman Biyografisi

Hizmetçiler Dizisi Derin Kimdir? (Melisa Akman)

Hizmetçiler dizisinde Derin karakterini canlandıran ve asıl adı Melisa Akman olan güzel oyuncu 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan güzel oyuncu aynı zamanda ünlü oyunculardan oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmiştir. Bir çok dizi de ve filmde rol alan genç ve güzel oyuncu 2012 yılında ilk olarak profesyonel olarak oyunculuğa adım atmış ve günümüze kadar profesyonel olarak oyunculuk yapmıştır. Melisa Akman Kimdir? melisa akman kimdir

Oynadığı Diziler Ve Filmler

Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sibyan, Koca Dünya, Kanatsız Kuşlar, Borç Harç gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu aynı zamanda Organize İşler 2 , Yalan Dünya, Olanlar oldu gibi sinema filmlerinde de rol almıştır.

Mesleği

Profesyonel olarak oyunculuk yapan güzel oyuncu dönem dönem modellik de yapmaktadır. Bir dönem reklam filmlerinde yer alan Melisa Akman sinema filmlerinde de yer alıyor.

Burcu

Aslan burcu olan ve aslan burcu kadınların özelliklerine sahip olan Melisa Akman sert mizacı ve sert bakışları ile tanınan bir oyuncudur. Burç ile ilgili olarak yükseleninin akrep olduğunu açıklamıştır.

İlişkisi

Bekar olan ünlü oyuncu 2 yıldır devam eden bir ilişkiye sahiptir. Oyuncu olan sevgilisiz Murat Altıparmak ile evlilik planları yapan genç oyuncu aynı zamanda bir instagram fenomeni olarak hayatına devam etmektedir. 250 bin takipçisi olan genç oyuncu popüler bir hesaba sahip. Melisa Akman Kimdir?

Melisa Akman Foto Galeri

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.