İlgini çekebilir

Füruzan Aydın kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 20.03.2021 18:58
Melis Sezen Kimdir?

Melis Sezen Kimdir ?

Melis Sezen Biyografisi

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan "Hayat Bazen Tatlıdır" adlı gençlik dizisinde rol alan genç oyunculardan Melis Sezen 1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Anadolu Lisesi mezunu olan Melis Sezen, Koç Üniversitesi'nde Medya ve Görsel Sanatlar okumuştur.

"Hayat Bazen Tatlıdır" dizisinde Ufuk Özkan, Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan gibi başarılı oyuncuların yanı sıra Simay Barlas, Sevda Erginci ve Anıl Tetik gibi genç yetenek oyuncular ile çalışan Melis Sezen, dizide Anıl Tetik'in canlandırdığı Koray karakterine aşık fakat bunu kendisine bir türlü söyleyemeyen ve arkadaşı olarak Koray'ın yanında kalmaya devam eden zengin kız Asya karakterini canlandırmıştır.

Siyah İnci dizisinde Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman'ın başrol oyuncuları arasında yer aldığı oyuncu kadrosunda yer aldı. Siyah İnci dizisinde Ebru karakteri ile büyük bir kitle tarafından tanınan ve merak edilen isim olmuştu.

Melis Sezen Atv kanalının Hercai dizisinden sonra bir yeni dizisi olan Leke dizisinde Yasemin karakterini canlandıracak.

 

Melis Sezen Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Simay Barlas (Hayat Bazen Tatlıdır Gözde)
Simay Barlas
Oyuncu
Birce Akalay Kimdir?
Birce Akalay
Oyuncu
Kanbolat Görkem Arslan Kimdir?
Kanbolat Görkem Arslan
Oyuncu
Hamdi Kahraman Kimdir?
Hamdi Kahraman
Oyuncu
Sevda Erginci Kimdir?
Sevda Erginci
Oyuncu
Ufuk Özkan Kimdir?
Ufuk Özkan
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.