İlgini çekebilir

Mustafa Üstündağ kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.04.2019 14:33
Melis Fis Kimdir?
indirim7.com

Melis Fis Kimdir ?

Melis Fis Biyografisi

Melis Fis kimdir? Sosyal medyada paylaşımlarıyla dikkat çeken ve bir çok farklı müzik aletini çalabilen sesiyle büyüleyen Melis Fis kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Nereli? Sevgilisi kim? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Melis Fis, 18 Eylül 2001 tarihinde İstanbul'un Küçükçekmece semtinde doğdu. Toki Erdem Beyaz Ortaokulu mezunu olan Melis Fis, Kadıköy Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. 18 yaşındaki genç isim, musical.ly adlı uygulamada söylediği şarkılarla tanındı ve şuanda paylaşımlarına İnstagram hesabı üzerinden devam etmekte.

Melis Fis, iyi derecede gitar ve piyano çalabiliyor. Aynı zamanda bir çok farklı mekanda canlı müzik söylüyor. Paylaşımlarında da kısa kısa parçaları seslendiriyor. Fenerbahçe fanatiği olan Melis Fis, piyano çalmayı annesinden öğrenmiştir. Piyano öğretmeni olan Didem hanım kızı Melis'e bu konuda hem eğitici hem destekçi olmuştur. Ailesi ile birlikte İstanbul'da yaşamına devam etmektedir.

Son dönemlerde yayınladığı parçalarla fenomen olan ve bomba etkisi yaratan Ben Fero yani Ferhat Yılmaz'ın Biladerim İçin adlı parçasını seslendirmiştir. Farklı bir tarz ile şarkıyı seslendirmiştir. İşte o video!

İnstagram hesabında anlık olarak 368 bin takipçisi vardır. Melis Fis 18 yaşında, 1.67 m boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Sevgilisi yoktur. 

Melis Fis Foto Galeri


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir