İlgini çekebilir

İpek Filiz Yazıcı kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.10.2016 07:54
Mehtap Taşkıran Kimdir?

Mehtap Taşkıran Kimdir ?

Mehtap Taşkıran Biyografisi

Mehtap Taşkıran ismi çoğunuzun kulağına tandık gelecektir. Hatta TV programlarının, özellikle evlilik programlarının müdavimi iseniz onu mutlaka hatırlayacaksınız.”Kısmetse olur” hafta içinde, her gün daha önceki yıllarda benzerlerini izlediğimiz çeşitli ilginç yarışma programlarından biridir. Farklı bir formatla düzenlenmiş olan evlilik programı olan “Kısmetse olur” ‘a katılan yarışmacılar incelendiğinde birçoğunun kariyer sahibi, üniversite mezunu, eğitimli genç bayanlar ve genç adamlardan oluştuğu görülecektir. Program hafta sonu hariç her gün 12.45’de Kanal D’de yayınlanmakta ve sunumunu Seda Akgül yapmaktadır. Diğer izdivaç programlarına benzemeyen program bir reality Show biçimindedir.

Yarışmacılar ve yaşanan şoklar

Her bölüm yayınlandığında izleyiciler sürpriz gelişmelere, tartışmalara, kıskançlıklara tanık olmaktadır. Tanık olunan olaylarda sık sık doz aşımı yaşanabilmektedir. Yarışmacılar da aşkı ararken bir şekilde kendinden bahsettirmenin yolunu bulmaktadır. Bir sonraki bölümü sabırla beklenen yarışmanın katılımcı yüzlerinden biri de Mehtap Taşkıran’dır. Her gün görmeye alışık olunan bu yüz kimdir, nerelidir, biyografisi, yarışma öncesi yaşamı nasıldır soruları programın takipçileri tarafından merak edilmektedir. İşte Mehtap Taşkıran ile ilgili merak edilenler ve açıklamalar:

Yozgat doğumlu olan Mehtap Taşkıran 20.04.1985’de doğmuştur. Gelin adaları içinde en dikkat çekenlerden biri olan Mehtap yaşına rağmen son derece genç ve sempatik görünmektedir. Her zaman bakımlı olmayı ihmal etmeyen Mehtap Taşkıran son derece düzgün bir fiziğe de sahiptir.

Evin en güzel gelin adayının boyu 1.71 cm. olup 57 Kg. ağırlığındadır. Yeşil gözlü yarışmacı Şu an İstanbul’da yaşamaktadır, Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünden mezun bir muhasebecidir. Boğa burcunda olan güzel aday sarı saçlarıyla da oldukça çekicidir.

Yarışmayı izleyenler tarafından sivri dilli olduğu anlaşılan Mehtap Taşkıran yarışmadan önceki yaşamında bir evlilik yaşamış ve boşanmıştır. Bu evlilikten doğmuş bir kız evlada sahiptir.

Kendine bir damat bulma arayışında olan Mehtap “Kısmetse olur” evindeki yarışmacılardan biri olan Murat Özbakan ile yakınlaşmıştır. Eşi olacak kişide aradığı kriterler arasında beyaz te ve romantizm vardır. Ayrıca. Eşi olacak kişinin dış görünüşü çok önemsemediğini belirten Mehtap, komik, kendini güldürebilecek erkeklerden hoşlandığını söylemektedir.

Kısmetse olur evinde atılgan ve kendini göstermeye uygun yapısıyla dikkatleri sürekli üzerine çekmektedir. Aradığını bulma umudunun hep olduğunu söyleyen çekici yarışmacı her bölümde izlediği kadarıyla kendi üzerine düşeni de yapıyor. Eğer yarışmayı Mehtap Taşkıran kazanırsa damadıyla birlikte ödüle sahip olacaklar. Yarışmanın en güçlü adaylarından olan Mehtap Taşkıran 1. Sezonun sonunda da henüz aradığını bulamamıştı. 7 kadın ve 7 erkek arasında kıyasıya yarışma sürüyor. Evlilik planları içinde olan ve yarışmaya katılan adaylar arasında o haftanın birincisi seçilenler para ödülü kazanıyor. Elenenlerin hayalleri suya düşse de onların yerine gelenlerle, evde kalanlar arasında aşk arayışı devam edecek.

 

 

 

 

 

 

 

Mehtap Taşkıran Foto Galeri

Katıldığı Yarışma Programları

Benzer Biyografiler

Ayça Ekin Beğen Kimdir?
Ayça Ekin Beğen
Genel
Altuğ Seçkiner
Altuğ Seçkiner
Oyuncu
Şerif Samet Çelik
Şerif Samet Çelik
Yarışmacı
Gözde Bozacı ( Kısmetse Olur Gözde )
Gözde Bozacı
Yarışmacı
Cansel Çördük Kimdir?
Cansel Çördük
Oyuncu
Tuğçe Yılmaz
Tuğçe Yılmaz
Yarışmacı

1 Yorum

  1. Aysenur Karacakaya

    30 Mart 2016 at 20:14

    soy ismi gibi tas gibi bir hatun murat cok yanlis yapti ondan ayrilarak mehtap ck guzel bir kadin ve murattan baska hic kimseyle yakismiyor

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.