İlgini çekebilir

Deniz Saral kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 08.03.2017 10:58

Mehmet Korhan Fırat Foto Galeri

Mehmet Korhan Fırat Kaç Yaşında?
Mehmet Korhan Fırat Kaç Yaşında?

Mehmet Korhan Fırat, 26 Ağustos 1988 doğumludur ve 28 yaşındadır.

Mehmet Korhan Fırat, 26 Ağustos 1988 tarihinde Erzincan şehrinde dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa ciddi anlamda merak salan ve bu anlamda kendisini geliştirme yoluna giderek somut adımlar atan Fırat, lise yıllarındaki başarısının ardından hızlı bir şekilde oyunculuk için adımlar atmıştır.

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu olan ve okulunun hemen ardından tiyatro sahnelerinde kendisini göstermeye başlayan Mehmet Korhan Fırat, oyunculuk yetenekleri ile birlikte yine herkesi kendisine hayran bırakmış ve dizi yapımcılarının da dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bir dönem internet üzerinde de en çok konuşulan isimlerden birisi olarak da dikkat çekmiştir.

ŞEFKAT TEPE DİZİSİ İLE ÜLKEMİZ GENELİNDE TANINDI

Bir dönem Samanyolu TV ekranlarının en çok izlenen ve ülkemiz genelinde popüler hale gelmiş olan dizi projelerinden birisi Şefkat Tepe dizisinin kadrosunda başrol oyuncularından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Dizide keskin nişancı Şahin karakteri ile kısa zaman içerisinde adından söz ettirmiştir. Kendisi ile birlikte projede aynı zamanda Mert Kılıç, Devran Küçük, Merve Akaydın gibi isimler yer almıştır ve dizi uzun süre en sevilenler arasında yer almıştır.

EKİP 1 DİZİSİNDE DE YER ALDI

Bir dönem adından ciddi anlamda söz ettiren Ekip 1 dizisinin kadrosunda da yer alarak yine adından söz ettiren oyunculardan birisi olarak dikkat çekmiştir. Orhan Bıyıklı, Serkan Kuru, Murat Parasayar ve Engin Yüksel gibi isimlerin yer aldığı proje uzun bir süre devam etmiş ve sonrasında final vermek durumunda kalmıştır.

2017 YILINDA SAVAŞÇI DİZİSİNİN KADROSUNDA BAŞROL OYUNCUSU OLARAK YER ALMIŞTIR

savaşçı dizisi

Bundan önceki süreçte genellikle ikinci sınıf kanallardaki dizi projelerinde yer alan ancak buna rağmen oyunculuk yetenekleri, yakışıklılığı ya da bu gibi diğer detaylar ile adından söz ettiren Mehmet Korhan Fırat, 2017 yılının en iddialı dizi projelerinden birisi olan Savaşçı dizisi kadrosunda yer almıştır. Askeri bir dizi projesi olarak proje yine adından söz ettirmiştir. Dizinin kadrosunda Berk Oktay, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerde yer almıştır.

Mehmet Korhan Fırat Kişisel Bilgiler

Mehmet Korhan Fırat Kaç Yaşında?Mehmet Korhan Fırat, 26 Ağustos 1988 doğumludur ve 28 yaşındadır.
Mehmet Korhan Fırat Nereli?Mehmet Korhan Fırat, Erzincan doğumludur.
Mehmet Korhan Fırat MesleğiMehmet Korhan Fırat, dizi ve sinema oyuncusudur.

Yer Aldığı Projeler

  • Savaşçı
  • Şefkat Tepe
  • Ekip 1
  • Küçük Gelin

Benzer Biyografi Yazıları

Engin benli Kimdir ?
Engin Benli
Oyuncu
Berk Oktay Kimdir?
Berk Oktay
Oyuncu
Murat Serezli Kimdir?
Murat Serezli
Oyuncu
Melda Arat
Melda Arat
Oyuncu
Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?
Yıldız Çağrı Atiksoy
Oyuncu
Uğur Biçer
Uğur Biçer
Oyuncu

Küçük Gelin, Savaşçı, Şefkat Tepe, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.