İlgini çekebilir

Deniz Saral kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.11.2016 22:44
Mehmet Emin İnci

Mehmet Emin İnci Kimdir ?

Mehmet Emin İnci Biyografisi

Son dönemlerin sevilen dizi oyuncularından biri olan Mehmet Emin İnci, oyunculuğu ve enteresan karakteri ile insanların beğenisini kazanmış olan oyunculardan biri olarak dikkatleri çekiyor. Profesyonel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra projeler için cast seçimlerine çağrılan İnci, zaman içerisinde projelerde küçük ya da büyük rollerde yer almak üzere seçildi.

Günümüzün en çok dikkat çeken projelerinden olan Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosunda yer alan ve oyunculuğu ile ciddi anlamda beğeni toplayan İnci, bu dizide Halep Emiri Melik El Aziz karakterine hayat vermektedir. Dizide aynı zamanda Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan, Cavit Sönmez, Kaan Taşaner, Hande Subaşı ve Barış Bağcı gibi isimler de yer almaktadır.

Türkiye’nin kısa zaman içerisinde en çok izlenen dizilerinden biri haline gelen bu proje ile birlikte aynı zamanda Mehmet Emin İnci’nin mükemmel oyunculuğu da kendini ortaya çıkardı. Şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanan ve Zeynep Çamcı'nın baş rolünde olduğu Seviyor Sevmiyor dizisinde Gazi karakterini canlandırmaktadır. 

Mehmet Emin İnci Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Güyük Han Kimdir?
Güyük Han
Genel
Orhan Kılıç Kimdir?
Orhan Kılıç
Oyuncu
Atilla Kılıç Kimdir?
Atilla Kılıç
Oyuncu
Berk Yaygın Kaç Yaşında
Berk Yaygın
Oyuncu
Kaan Taşaner Kimdir?
Kaan Taşaner
Oyuncu
Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir?
Zeynep Tuğçe Bayat
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.