İlgini çekebilir

Cihangir Ceyhan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.11.2016 22:44
Mehmet Emin İnci

Mehmet Emin İnci Kimdir ?

Mehmet Emin İnci Biyografisi

Son dönemlerin sevilen dizi oyuncularından biri olan Mehmet Emin İnci, oyunculuğu ve enteresan karakteri ile insanların beğenisini kazanmış olan oyunculardan biri olarak dikkatleri çekiyor. Profesyonel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra projeler için cast seçimlerine çağrılan İnci, zaman içerisinde projelerde küçük ya da büyük rollerde yer almak üzere seçildi.

Günümüzün en çok dikkat çeken projelerinden olan Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosunda yer alan ve oyunculuğu ile ciddi anlamda beğeni toplayan İnci, bu dizide Halep Emiri Melik El Aziz karakterine hayat vermektedir. Dizide aynı zamanda Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan, Cavit Sönmez, Kaan Taşaner, Hande Subaşı ve Barış Bağcı gibi isimler de yer almaktadır.

Türkiye’nin kısa zaman içerisinde en çok izlenen dizilerinden biri haline gelen bu proje ile birlikte aynı zamanda Mehmet Emin İnci’nin mükemmel oyunculuğu da kendini ortaya çıkardı. Şimdilerde ise ATV ekranlarında yayınlanan ve Zeynep Çamcı'nın baş rolünde olduğu Seviyor Sevmiyor dizisinde Gazi karakterini canlandırmaktadır. 

Mehmet Emin İnci Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Şerif Bozkurt
Oyuncu
Süleyman Şah Kimdir?
Süleyman Şah
Ünlü
Ayberk Pekcan Kimdir?
Ayberk Pekcan
Oyuncu
Didem Balçın Kimdir?
Didem Balçın
Oyuncu
Evrim Solmaz Kimdir?
Evrim Solmaz
Oyuncu
Beyzanur Mete Kimdir?
Beyzanur Mete
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.