İlgini çekebilir

Müşerref Aydoğdu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 05.08.2019 19:20

Mehmet Emin Güney Kimdir ?

Mehmet Emin Güney Biyografisi

Mehmet Emin Güney kimdir? Star TV kanalının 2019 yılı Eylül ayında izleyicilerle buluşturduğu ''Çocuk'' adlı dizide Efe karakterini canlandıran Mehmet Emin Güney kaç yaşında? Nereli? Oynadığı diziler ve filmler hangileridir? İşte hakkında merak edilenler ve biyografisi!

Mehmet Emin Güney 2012 yılında dünyaya geldi. Henüz 6 yaşında olan çocuk oyuncu annesi Fatma hanımında desteği ile oyunculuğa yönlendirildi. Çocuk oyuncu Mehmet Emin Güney, genç oyuncuları dizilere ve filmlere dahil etmeyi başaran Yusuf Güney Gün tarafından Çocuk dizisine dahil edildi. Oyunculuğa küçük yaşında merakı olan Mehmet Emin Güney daha önce hiçbir dizide oynamadı.

Mehmet Emin Güney, Çocuk dizisinde Efe karakterini canlandıracak. Dizide Merve Çağıran (Akça), Nazan Kesal (Asiye), Kenan Acar (Murat), Ceyda Ateş (Şule), Serhat Teoman (Ali Kemal) gibi oyuncular yer almakta.

Mehmet Emin Güney nereli? nerede doğdu? gibi soruların yanıtını kısa sürede ekleyeceğiz. Foto galeri butonuna tıklayarak babası ile olan resmini de görebilirsiniz.

Mehmet Emin Güney Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Çocuk Dizisi - Star TV (Efe Karakteri)

Benzer Biyografiler

Serhat Teoman
Oyuncu
Nazan Kesal
Nazan Kesal
Oyuncu
Ceyda Ateş Kimdir?
Ceyda Ateş
Oyuncu
Merve Çağıran Kimdir?
Merve Çağıran
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir