İlgini çekebilir

Banu İnan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.01.2019 15:15
Mehmet Baştürk Kimdir?

Mehmet Baştürk Kimdir ?

Mehmet Baştürk Biyografisi

Mehmet Baştürk, 1998 senesinde Adana'da dünyaya geldi. 2015 yılında O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında Niran Ünsal'ın bestelediği ve sözlerini Günay Çoban'ın yazdığı ''Nasip Değilmiş'' adlı şarkıyı seslendirmesi ile tanınmıştır. Henüz 17 yaşındayken katıldığı yarışmada jürilerden hiçbirisi Mehmet Baştürk'ün performansına dönmemişlerdir. Yarışma öncesinde de sosyal medya hesabında söylediği şarkıları kısa videolar halinde paylaşan Mehmet Baştürk, Antalya'da yaşamaktadır. Yaşadığı ilde bir çok mekanda canlı şarkı söylemektedir.

Sokakta bağıra bağıra söylediği şarkı ile gündem oldu

Canbay & Wolker adlı şarkıcıların seslendirdiği ''Elbet Bir Gün'' şarkısını sokakta söylemesiyle instagramda tanınmaya başlanan Mehmet Baştürk, 21 Kasım 2018 tarihinde Yıldız Tilbe'nin söylediği ''Vazgeçtim'' şarkısını sokakta söylemiş ve bu videoyu yayınlamıştır. Demet Akalın'a kadar ulaşan bu video sonrasında Mehmet Baştürk, Eser Yenenler'in ''EYS'' adlı programında konuk olmuştur. Programda ''Şeyda'' isimli sevgilisinin olduğunu ve ayrıldıklarını dile getirmiştir. Şeyda'dan özür dileyen ve onu çok sevdiğini söyleyen Baştürk, bakalım ilerleyen zamanlarda Şeyda ile barışacak mı?

Albüm çalışmalarına başlayan Baştürk, 300.000 üzerinde takipçiye ulaşmış durumda.

İnstagram hesabı; Tıklayın!
 

Mehmet Baştürk'ün sevgilisi kimdir?

Yakın zamanda Eser Yenenler'in programına katılan ve sonrasında TV 8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına dahil olan Mehmet Baştürk'ün merak edilen sevgilisi Şeyda Beken'dir.

Mehmet Baştürk Foto Galeri

Albümleri

  • İnşallah

1 Yorum

  1. Beyzanur

    3 Aralık 2018 at 20:58

    Şeyda ile umarım barışırsın Mehmet. İkiniz birbirinize çok yakışıyorsunuz

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.