İlgini çekebilir

Selda Alkor kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 13.04.2019 23:33

Kürşat Biçici Foto Galeri

Gündüz Gece Programı Sunucusu Kimdir?
Gündüz Gece Programı Sunucusu Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Gündüz Gece programının sunucusu Kürşat Geçici’nin biyografisi aşağıda yer almaktadır.

Kürşat Biçici kimdir? Kanal 7 kanalında yayınlanan Gündüz Gece adlı programın sunucusu ve Deniz Akdoğan'ın eşi Kürşat Biçici nereli? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Kürşat Biçici, 10 Temmuz 1974 tarihinde başkent Ankara'da doğdu. Babasının mesleği sebebiyle ilkokul eğitimini Ankara Özel Olgun İlköğretim Okulunda  tamamladı. Sonrasında ailesiyle birlikte Ardahan iline taşındı. Burada Ardahan Merkez Ortaokulunda okudu. Nevşehir'e taşındıktan sonra da burada Nevşehir Hacı Bektaş Lisesinde okudu. Liseden mezun olduktan sonra lisans eğitimin İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde aldı. Bu bölümde Şan dersleri ve Türk Halk Oyunları eğitimleri aldı.

Sunucu Kürşat Biçici'nin babası Ankara Radyosunda sanatçı olarak çalışan Tayfun Cuma bey, annesi ise emekli memur Fatoş Biçici hanımdır. Daha önce 2003 yılında ''O Şimdi Asker'' adlı Türk yapımı komedi tarzı filmde, 2004 yılında gösterime giren ve yönetmen koltuğunda Ezel Akay'ın oturduğu ''Neredesin Firuze?'' adlı sinema filminde rol aldı.

Kürşat Biçici'nin Eşi Kimdir?

Gece Gündüz programının sunucusu Kürşat Biçici, 2014 yılında İstanbul'da Deniz Akdoğan ile evlendi. Mutlu bir evlilik hayatı sürdüren çiftin, henüz çocukları yoktur. Kürşat Biçici 1.79 m boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Aslan burcu olan sunucu, aslen Nevşehir'lidir. Şarkı söylemeyi sevmekte ve güzel sesiyle beğenileri toplamaktadır.

Şehitler için söylediği ''Mehmedim'' adlı parçasını da sizler için eklemek istedik;

Kürşat Biçici Kişisel Bilgiler

Benzer Biyografi Yazıları

Kürşat Biçici Kimdir?
Kürşat Biçici
Sunucu
Bae Soo-Bin Kimdir?
Bae Soo-Bin
Oyuncu

Kanal 7, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir