İlgini çekebilir

Zerrin Özer kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.04.2019 23:35
Kürşat Biçici Kimdir?

Kürşat Biçici Kimdir ?

Kürşat Biçici Biyografisi

Kürşat Biçici kimdir? Kanal 7 kanalında yayınlanan Gündüz Gece adlı programın sunucusu ve Deniz Akdoğan'ın eşi Kürşat Biçici nereli? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Kürşat Biçici, 10 Temmuz 1974 tarihinde başkent Ankara'da doğdu. Babasının mesleği sebebiyle ilkokul eğitimini Ankara Özel Olgun İlköğretim Okulunda  tamamladı. Sonrasında ailesiyle birlikte Ardahan iline taşındı. Burada Ardahan Merkez Ortaokulunda okudu. Nevşehir'e taşındıktan sonra da burada Nevşehir Hacı Bektaş Lisesinde okudu. Liseden mezun olduktan sonra lisans eğitimin İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde aldı. Bu bölümde Şan dersleri ve Türk Halk Oyunları eğitimleri aldı.

Sunucu Kürşat Biçici'nin babası Ankara Radyosunda sanatçı olarak çalışan Tayfun Cuma bey, annesi ise emekli memur Fatoş Biçici hanımdır. Daha önce 2003 yılında ''O Şimdi Asker'' adlı Türk yapımı komedi tarzı filmde, 2004 yılında gösterime giren ve yönetmen koltuğunda Ezel Akay'ın oturduğu ''Neredesin Firuze?'' adlı sinema filminde rol aldı.

Kürşat Biçici'nin Eşi Kimdir?

Gece Gündüz programının sunucusu Kürşat Biçici, 2014 yılında İstanbul'da Deniz Akdoğan ile evlendi. Mutlu bir evlilik hayatı sürdüren çiftin, henüz çocukları yoktur. Kürşat Biçici 1.79 m boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Aslan burcu olan sunucu, aslen Nevşehir'lidir. Şarkı söylemeyi sevmekte ve güzel sesiyle beğenileri toplamaktadır.

Şehitler için söylediği ''Mehmedim'' adlı parçasını da sizler için eklemek istedik;

Kürşat Biçici Foto Galeri

Benzer Biyografiler

Bae Soo-Bin Kimdir?
Bae Soo-Bin
Oyuncu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir