İlgini çekebilir

Fatoş Kabasakal kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.05.2021 23:21
Kübra Par Kimdir?

Kübra Par Kimdir ?

Kübra Par Biyografisi

Kübra Par kimdir. Gerçek adı Kübra Parmaksızoğlu Coşkun olan sunucu, 20 Nisan 1984 tarihinde Erzincan'da dünyaya gelmiştir. Kübra Par, Marmara Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'ni 2007 senesinde bitirdikten sonra  2009 senesinde Boğaziçi Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamlamış ve doktora yapmıştır.

İzleyiciler Kübra Par kaç yaşında, nereli, Kübra Par kimdir gibi soruların yanında boyu ve kilosunu da sıklıkla araştırmışlardır. 37 Yaşında olan tecrübeli sunucu, 1,66 cm boya,  53 kiloya sahiptir. 

Habertürk kanalında Web Haber Müdürlüğünü yapan Kübra Par, 2017 yılında yayınlanmaya başlayan "Açık ve Net" programının sunuculuğunu ve hazırlanması sağlamaktadır. Ayrıca Habertürk gazetesinde pazar günleri yayınlanan 'Haftanın Röportajı' bölümünü hazırlamaktadır.

Sunduğu programlarda tarafsız olmaya çalışan Kübra Par, Ümit Özdağ ile yaptığı röportajla gündeme gelmiştir. Sosyal Medya platformu üzerinde "Açık ve Net" programında  "Ümit Özdağ'a sorulan soruları Cumhurbaşkanına sorabilir misiniz?" tepkileri üzerinde bir önceki hafta yayınlanan Orhan Miroğlu yazısını okumalarını tavsiye etmiştir.

 

Kübra Par Evli mi? Kübra Par'ın Eşi Kimdir?

"Uzak İhtimal", "Yozgat Blues" filmleri ve TRT'de yayınlana "8 Ülke 8 Yönetmen ve Sinan" belgeselinin yönetmenliğini yapan Mahmut Fazıl Coşkun ile evlidir.

Kübra Par instagram adresi: @kubrapc

Kübra Par Foto Galeri

Kübra Par Çalışmaları

Benzer Biyografiler

Nefise Karatay
Nefise Karatay
Sunucu
Deniz Satar Kimdir?
Deniz Satar
Gazeteci Sunucu
İnci Ertuğrul
İnci Ertuğrul
Sunucu
Erhan Çelik
Erhan Çelik
Sunucu
Hidayet Karaca
Hidayet Karaca
Sunucu
Duygu Çuhalar Kimdir?
Duygu Çuhadar
Sunucu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir