Kübra Par Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.08.2019 19:47

Kübra Par Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Kübra Parmaksızoğlu Coşkun
Yaşı
:
33 (20 Nisan 1984)
Burcu
:
Koç
Nereli
:
Erzincan
Eğitim
:
Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Eşi
:
Mahmut Fazıl Coşkun
Meslek
:
Sunucu, Yazar

Kübra Par Kimdir ?

Kübra Par kimdir, 20 Nisan 1984 tarihinde Erzincan'da dünyaya gelmiştir. Kübra Par, Marmara Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'ni 2007 senesinde bitirdikten sonra  2009 senesinde Boğaziçi Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamlamış ve doktora yapmıştır.

Habertürk kanalında Web Haber Müdürlüğünü yapan Kübra Par, 2017 yılında yayınlanmaya başlayan "Açık ve Net" programının sunuculuğunu ve hazırlanması sağlamaktadır. Ayrıca Habertürk gazetesinde pazar günleri yayınlanan 'Haftanın Röportajı' bölümünü hazırlamaktadır.

Sunduğu programlarda tarafsız olmaya çalışan Kübra Par, Ümit Özdağ ile yaptığı röportajla gündeme gelmiştir. Sosyal Medya platformu üzerinde "Açık ve Net" programında  "Ümit Özdağ'a sorulan soruları Cumhurbaşkanına sorabilir misiniz?" tepkileri üzerinde bir önceki hafta yayınlanan Orhan Miroğlu yazısını okumalarını tavsiye etmiştir.

"Uzak İhtimal", "Yozgat Blues" filmleri ve TRT'de yayınlana "8 Ülke 8 Yönetmen ve Sinan" belgeselinin yönetmenliğini yapan Mahmut Fazıl Coşkun ile evlidir.

Kübra Par instagram adresi: @kubrapc

Kübra Par Çalışmaları

  • Habertürk TV - Açık ve Net
  • Habertürk Gazetesi - Haftanın Röportajı
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)