İlgini çekebilir

Şüküri Çavuşay kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.08.2019 19:47
Kübra Par Kimdir?

Kübra Par Kimdir ?

Kübra Par Biyografisi

Kübra Par kimdir, 20 Nisan 1984 tarihinde Erzincan'da dünyaya gelmiştir. Kübra Par, Marmara Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'ni 2007 senesinde bitirdikten sonra  2009 senesinde Boğaziçi Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamlamış ve doktora yapmıştır.

Habertürk kanalında Web Haber Müdürlüğünü yapan Kübra Par, 2017 yılında yayınlanmaya başlayan "Açık ve Net" programının sunuculuğunu ve hazırlanması sağlamaktadır. Ayrıca Habertürk gazetesinde pazar günleri yayınlanan 'Haftanın Röportajı' bölümünü hazırlamaktadır.

Sunduğu programlarda tarafsız olmaya çalışan Kübra Par, Ümit Özdağ ile yaptığı röportajla gündeme gelmiştir. Sosyal Medya platformu üzerinde "Açık ve Net" programında  "Ümit Özdağ'a sorulan soruları Cumhurbaşkanına sorabilir misiniz?" tepkileri üzerinde bir önceki hafta yayınlanan Orhan Miroğlu yazısını okumalarını tavsiye etmiştir.

"Uzak İhtimal", "Yozgat Blues" filmleri ve TRT'de yayınlana "8 Ülke 8 Yönetmen ve Sinan" belgeselinin yönetmenliğini yapan Mahmut Fazıl Coşkun ile evlidir.

Kübra Par instagram adresi: @kubrapc

Kübra Par Foto Galeri

Kübra Par Çalışmaları

  • Habertürk TV - Açık ve Net
  • Habertürk Gazetesi - Haftanın Röportajı

Benzer Biyografiler

Hakan Hepcan Kimdir?
Hakan Hepcan
Sunucu
Deniz Satar Kimdir?
Deniz Satar
Gazeteci Sunucu
Nefise Karatay
Nefise Karatay
Sunucu
Yağmur Karabal Kimdir?
Yağmur Karabal
Sunucu
Burcu Bakdur
Burcu Bakdur
Sunucu
Nur Tuğba Algül
Nur Tuğba Algül
Sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir