İlgini çekebilir

Leyla Kader İlhan kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 27.10.2016 19:34

Kubilay Aka Foto Galeri

Kubilay Aka ( Vatanım Sensin Ali Kemal ) Biyografi
Kubilay Aka ( Vatanım Sensin Ali Kemal ) Biyografi

Kubilay Aka, 05 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren son derece sosyal bir çocukluk geçiren ve zaman içerisinde büyüdükçe yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aka, orta başarıda giden eğitim hayatı sonrasında da üniversite hayatına başlamaya hak kazandı.

Lise hayatının ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi Bölümü’nü kazanan ve zaman içerisinde buradan başarılı bir şekilde mezun olmayı başaran Kubilay Aka, zaman içerisinde kendisine oyuncu olmayı hedef edinmiş ve bu uğurda ilerleme yoluna gitmiştir. Bu anlamda bireysel olarak girişim yapma yoluna da gitmiştir.

ÖZEL OYUNCULUK EĞİTİMLERİ ALDI

Okulunun bitmesinin ardından kendisini oyunculuğa çok daha fazla yakın gören Kubilay Aka, bu anlamda yakışıklılığını da fırsat bilerek kısa bir zaman dilimi içerisinde profesyonel oyunculuk eğitimleri almaya başlamış ve başarılı bir şekilde eğitimlerini tamamladıktan sonra sektör içerisinde yer almak adına girişimler yapmaya başlamıştır.

İLK DİZİ PROJESİ VATANIM SENSİN OLDU

Türkiye’nin 2016 yılında ekran başına kilitlenmesine neden olan ve ciddi anlamda izlenme oranlarına ulaşmayı başaran Vatanım Sensin dizisi kadrosuna Ali Kemal rolü ile girmiş ve daha ilk deneyiminde adından çok ciddi bir şekilde söz ettirmeyi başarmıştır.

Dizinin ustalar ile dolu oyuncu kadrosunda Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Senan Kara ve Baki Davrak gibi isimler yer almıştır ve çok uzun süre reyting rekorları kırarak devam etmiştir.

KUBİLAY AKA ÇUKUR DİZİSİNDE ASİ CELASUN ROLÜNDE!

Çukur Dizisi

Genç oyuncu Kubilay Aka, Vatanım Sensin dizisinde yakaladığı başarıyı Show TV ekranının iddialı dizisi Çukur'da devam ettirdi.

Kubilay Aka, farklı konusu ile dikkat çeken Çukur dizisinde Asi Celasun rolünde sevenlerinin karşısına çıktı ve yine başarılı performansı ile beğeni topladı.

Cam Tavanlar Dizisinin CEM' i Kimdir?

Başarılı oyuncu şu sıralar Bensu Soral ile Show TV'de yayınlanacak olan Cam Tavanlar Adlı dizide başrol olmuştur. Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral Leyla, Kubilay Aka Cem karakterlerine hayat vereceklerdir.

Kubilay Aka Kişisel Bilgiler

Kubilay Aka Kimdir?Kubilay Aka, Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini canlandıran oyuncudur.
Kubilay Aka Kaç Yaşında?1995 doğumludur, 21 yaşındadır.
Kubilay Aka İnstagram Adresi Nedir?@kubilayakaa
Kubilay Aka Boyu Kaç?1.78 cm

Kubilay Aka Dizileri

  • Cam Tavanlar - Cem
  • Çukur
  • Vatanım Sensin

Benzer Biyografi Yazıları

Ufuk Bayraktar
Ufuk Bayraktar
Oyuncu
Saygın Sosyal
Oyuncu
Mustafa Üstündağ Kimdir?
Mustafa Üstündağ
Oyuncu
Merve Dizdar Kimdir?
Merve Dizdar
Oyuncu
Miray Daner
Oyuncu
Öner Erkan Biyografi
Öner Erkan
Oyuncu

Cam Tavanlar, Çukur, Vatanım Sensin, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.