İlgini çekebilir

Serhan Onat kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.04.2017 14:43
Kerem Göğüş

Kerem Göğüş Kimdir ?

Kerem Göğüş Biyografisi

İş Adamı Kerem Göğüş 1980 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan Kerem Göğüş, Atılım Üniversitesi’nde de eğitim almıştır.

Kerem Göğüş 2005 yılında Göğüş Yapı Sanayi firmasını kurmuş ve inşaat sektörüne atılmıştır. Başarılı bir iş adamı olan Kerem Göğüş, 2008 yılında Trend Residence sistemini hayata geçirmiştir.

Göğüş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı olan genç iş adamı Kerem Göğüş iş hayatında yaptığı başarılı atılımların yanı sıra ünlü oyuncu Wilma Elles ile yaptığı evlilik sebebiyle de gündeme gelmiştir. Wilma Elles ve Kerem Göğüş çiftinin 2015 yılında ikiz çocukları olmuştur.

Başarılı iş adamı Kerem Göğüş, iş yaşamında yaptığı atılımlar sayesinde başarıları ödüllendirilen bir kişi olmuştur. 2011 yılında YÖK tarafından 3 milyon 800 bin öğrencinin katılımıyla gerçekleşen oylamada Yılın En başarılı Genç İş Adamı seçilen Kerem Göğüş, 2012 yılında Dünya Tüketici Akademisi Yılın En Başarılı İş Adamı, yine 2012 yılında Göğüş Yapı adına Las Vegas’da Internet Marketing Association tarafından Teknolojiyi En İyi Kullanan Yapı Şirketi, Türk Hukuk Enstitüsü Yılın En Başarılı İş Adamı ve Türkiye Radyocular Derneği tarafından da Yılın En Başarılı İş Adamı gibi ödüllere layık görülmüştür.

Kerem Göğüş Foto Galeri

Kerem Göğüş Hakkında

  • Kerem Göğüş oyuncu Wilma Elles'in eşidir.
  • Göğüş Yapı Sanayi Firmasının kurucusudur.
  • 2011 yılında YÖK tarafından 3 milyon 800 bin öğrencinin oylamasıyla, Yılın En Başarılı Genç İş Adamı seçilmiştir.
  • 2012’de de Dünya Tüketici Akademisi tarafından Yılın En Başarılı İş Adamı seçilmiştir.

Benzer Biyografiler

Kemal Ekmekçi Kimdir?
Kemal Ekmekçi
İş Adamı
Burak Erdoğan
Burak Erdoğan
İş Adamı
Akın İpek
Akın İpek
İş Adamı
Can Ateş
Can Ateş
İş Adamı
Okan Can Yantır
Okan Can Yantır
İş Adamı
Gürsel Baran Kimdir?
Gürsel Baran
İş Adamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir