İlgini çekebilir

Mehmet Mehmedof kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.10.2016 17:29
Kerem Fırtına Kimdir?

Kerem Fırtına Kimdir ?

Kerem Fırtına Biyografisi

Kerem Fırtına, 23 Eylül 1981, İstanbul doğumludur. Terazi Burcudur. Hem saçı hem de gözleri kahverengidir. Lise eğitimini Kenan Evren Lisesi’nde tamamlamış ve lise eğitiminden sonra üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi’ne gitmiş ve buradan da mezun olmuştur. Oyunculuğa olan ilgisinin artması sonucunda Şahika Tekand Studio Oyunculuğunda tecrübeli isimlerden oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk başvurusundan eli dolu dönen oyuncu Kurtlar Vadisi isimli dizinin kadrosuna dâhil olmayı başarmıştır. Aslında bu ilk dizi deneyimi arkadaşının ayanında seçmelere gitmesi ile tamamen istemsizce gerçekleşmiştir. Özgü Namal elini boynuna atarak “benim öz kardeşim bana bu kadar benzemiyor” diyerek dizideki karakteri için ne kadar uygun olduğunu onaylamıştır.  Ayrıca yine aynı izleyici kitlesine hitap eden ATV’de yayınlanan ve Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor ve Bergüzar Korel gibi isimlerin başrolde olduğu Karadayı isimli dizide de yer aldı. Ayrıca Kiralık Aşk dizisi ile iyice tanınır olmadan önce Üvey Baba, Bu Kalp Seni Unutur mu ve Aşk Ağlatır gibi tür olarak da birbirinden farklı diziler de yer almıştır.

Kiralık Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna dâhil olması ile birlikte tanınırlığı iyice artmış olan Kerem Fırtına, bu dizide İsmail karakterine can vermektedir.

Oyunculuk dışında kitap okumak ve GO isimli Orta Asya’nın meşhur strateji oyununu oynamak ilgi alanları arasındadır.

Yakın tarihte Model grubunun solisti Fatma Turgut Instagram’daki hesabından “anne ben âşık oldum” şeklinde paylaşımda bulunmuş, ardından Kerem Fırtına’nın Fatma ile ilişkisi konuşulur olmuştur.

Kerem Fırtına Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

Benzer Biyografiler

Müjde Uzman (Kiralık Aşk Seda Berensel) Kimdir?
Müjde Uzman
Oyuncu
Ulaş Tuna Astepe Kimdir?
Ulaş Tuna Astepe
Oyuncu
Sinem Öztürk Kimdir?
Sinem Öztürk
Oyuncu
Hande Kazanova
Hande Kazanova
Oyuncu
Ferdi Merter Kimdir?
Ferdi Merter
Oyuncu
Levent Ülgen Kimdir?
Levent Ülgen
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.